Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mamy już między innymi fury, zwierzaki, ostatnie zakupy, wnętrza kompów i wyniki pracy w programach graficznych, ale jak do tej pory nie było tematu zbiorczego o naszym sprzęcie fotograficznym, więc pozwolę sobie zacząć:

 

Sony Alpha 700 + stara jak świat, ale mocarna lampa + kilka szkieł (te mniej używane są w drugiej torbie i nie chciało mi się wyciągać) + filtry. Do tego dochodzi kilka tele-konwerterów, kilka statywów i masa pierdółek różnego typu. 

 

Alphę kupiłem tylko dlatego, że po przejęciu Konici/Minolty przez Sony pasuje do niej cała optyka z moich wcześniejszych analogowych lustrzanek, czyli Minolta Dynax 7000i, Minolta Dynax 8000i, Minolta Dynax 9xi.

 

1614241_10202809736105118_1779015372_o.j

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites
Ta 50 1,8 wprawdzie plastikowa

 

Bagnet również, długo się zastanawiałem czy nie kupić 1.4 ale wystarczy być ostrożnym z 1.8, zdjęcia robi bdb

 

 

 

stałke 50mm

 

Od tego zacznij a za parę lat kup resztę (o ile będzie taka potrzeba) 

 

Pamiętaj

 

 

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/08/fc/27/08fc270bba4f2ce6bf3d4226141d3347.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No właśnie o tym obiektywie myślałem. Bardziej by mi odpowiadał 35mm F2 albo 28mm F1.8 ale cena już nie bardzo.

 

 

 

Pamiętaj

Daleko mi od nazwania siebie amatorem fotografii a co dopiero profesjonalistą :P


 

 

Najwięcej mnie kosztował

W odległych marzeniach jest zakup Fish Eye'a.

Link to post
Share on other sites

Nikon d700 + grip

Nikon d300

Nikkor 24-70 F2.8N

Nikkor 35 F1.8G

Sigma 70-200 F2.8 OS

Sigma 400mm F5.6 APO Tele macro

Tokina 11-16 F2.8

SB- 700

Slik pro 700dx

Velbon df-60

mase filtrów

nadajniki pixel kinght

sporo enel-3e

 

Efekty na które pracuję od 4 lat: www.kubaphotography.pl

Edytowane przez QubaKpl
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bo dzisiaj każdy, kto ma telefon uważa się za fotografa ;)

 

Kierujesz te słowa do mnie ? Jeżeli tak to jesteś w błędzie... Ja nawet nie nazywam to fotografowaniem. Lubię czasami strzelić fotkę czemuś ale nigdy nie nazwę tego fotografią... A telefony są mi przydatne do robienia zdjęć tego co sprzedaję.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...