Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

4x Radeon HD 7990 na jednym zasilaczu - udało się!

Radeon HD 7990 First Ever Marcin Grygiel Bitcoin Kryptowaluty Mining Litecoin Doge 8x GPU

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 bOOONK

bOOONK
  • MISZCZ

• 97 postów
  • Miejscowość:Krakow
  • 3DMark 06:passed!

Napisano 03 marzec 2014 - 19:05

przy takim poborze pradu, to chyba trzeba miec mala prywatna elektrownie w domu :D albo gruuuuby portfel

• 0

Core i5 750@4 GHz SilentiumPC Fortis HE1225 Gigabyte GA-P55-UD3 Gigabyte R7 260x OC Edition 4x2 GB DDR3 Corsair 1333 MHz Crucial M500 120GB  Samsung SpinPoint F3 750GB OCZ CoreXStream 500W Acer A221HQL Razer DeathStalker Razer Naga 2014 Cooler Master Elite 330 iPhone 5S 32GB gold

#42 Marcin-prv

Marcin-prv
  • Autor tematu
  • First Ever

• 77 postów
  • Miejscowość:Londyn

Napisano 03 marzec 2014 - 21:00

http://www.benchmark...coin-afera.html

No i lipa psze pana.

Kantory działają na zasadzie zaufania... Mt.Gox albo oszukał swoich klientów, albo dał się zhackować.
Ale nie zmienia to podejścia do samych kryptowalut... są nie do złamania.

Problem tkwi w kantorach i kopalniach (te drugie raczej nie oszukują swoich użytkowników), kantory (poza Mt.Gox) też.
Na pewno zmieni się coś po 25 marca, gdy w Islandii zacznie obowiązywać krypotowaluta równolegle do ich Korony Islandzkiej.

Już teraz AuroraCoin wybija się do góry :)

• 1

Zapraszam na moją stronę - First Ever!

#43 vini_nr1

vini_nr1
  • Amator

• 58 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 15:03

Hej ! Możesz ujawnić ile płacisz za prąd :-) ? Pzdr i pełen podziw dla tego przedsięwzięcia !!!

• 0

#44 sebbo98

sebbo98
  • Entuzjasta

• 729 postów
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 04 marzec 2014 - 17:09

Z tego co mi wiadomo to autor mieszka w uk-inne ceny za kwh. Jest podane wczesniej ile W ciagnie wszystko wiec mozesz policzyc ;)

@down tak i nie, za duzo tutaj zalezy od stylu zycia, liczby domownikow itd.. watpie, ze ktos zaklada oddzielny licznik do koparki. Zajelo mi to mniej niz 5minut, skoro gimbus dal rade to Ty nie dasz? ;]

Użytkownik sebbo98 edytował ten post 04 marzec 2014 - 21:30

• 0

#45 vini_nr1

vini_nr1
  • Amator

• 58 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 17:31

Z tego co mi wiadomo to autor mieszka w uk-inne ceny za kwh. Jest podane wczesniej ile W ciagnie wszystko wiec mozesz policzyc ;)

Hmmm wiesz co nie chce mi się liczyć, autor ma taka wiedze od ręki i nie muszę nic liczyć :-)

• 0

#46 Fuwaa

Fuwaa
  • Amator

• 54 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 17:47

Wejdź na Pclab i tam poszukaj leniu jest cały wątek i jest tam wszystko podane.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Radeon HD 7990, First Ever, Marcin Grygiel, Bitcoin, Kryptowaluty, Mining, Litecoin, Doge, 8x GPU

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych