Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xnote vs. MSI

xnote msi w355 ge60 laptop do gier xnote vs. msi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 -VSS-

-VSS-
  • Overcloking to nie Zawód lecz Pasja

• 160 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:35

zdecydowanie poczekać ;) , już wypływają pełne configi od niektórych dostawców

zdecydowanie dozbierać do typowo Gamingowego sprzętu będziesz po prostu mial lepsza Frajdę ze w BF4 będą lepsze statystyki bo sam gra będzie płynniej działać na lepszym Hardware

refresh juz zapowiedziany wiec beda nowe Modele aktualne jak będą to będą odrobinę tańsze

Najtańszy konfig który podałeś wychodzi około 1253 euro, co daje na dzień dzisiejszy 5187zł. Do tego należy doliczyć koszty przesyłki. A niech się też coś stanie i zabawa w wysyłkę do Niemczech, to niezbyt mi się podoba.

te 53 euro jest Free

a chciałem tylko wspomnąć ze różnica w budżecie jest niewielka ale za to gwarancja z wydajności gwarantowana

Użytkownik -VSS- edytował ten post 28 styczeń 2014 - 18:37

• 0

coming soon

#22 grzechu2401

grzechu2401
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:46

Hmm czyli mówisz, że jest szansa że lapki z przedziału cenowego ~5k stanieją odrobinę? Byłyby wtedy dla mnie dużo bardziej osiągalne, bo 4400 to jest już ostro naciągnięty budżet, dociągać go do 5000 to na chwilę obecną dla mnie przesada.

• 0

#23 -VSS-

-VSS-

• 160 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 19:07

@grzechu ,

nikt cie nie namawia na wydawanie więcej jak masz do wydania , tylko naświetliłem temat w jakim przedziale sie poruszasz , reasumując twój profil i zastosowanie sprzętowe wywnioskowałem ze wydajniejszy DTR będzie dla ciebie lepsza inwestycja czym wydajniejszy dziś tym dłużej będzie trzymał wydajność w coraz to nowszych grach m GTX765M nie jest zly ale jest to poprzeczka na dziś,

na twoim miejscu nie liczyl bym na więcej jak jeszcze 200 pln

• 0

coming soon

#24 grzechu2401

grzechu2401
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 19:19

200zł przy najtańszym laptopie jaki znalazłem z i7 i GTX 770M

http://www.agito.pl/...paign=wszystkie

to już zawsze trochę taniej, naginanie budżetu do granic niemożliwości, odkopywanie wszystkich zakopanych skarpet z pieniędzmi.

Nie wiem wprawdzie czy ten model się nadaje, ale licząc na spadek nie większy niż 2 stówy w ciągu najbliższych 3 miesięcy, jedyny na jaki mogę sobie pozwolić. Gdzieś go nawet widziałem za 4600. Jak się nie uda pozostaje GTX 765M, innej opcji nie widzę

• 0

#25 -VSS-

-VSS-

• 160 postów

Napisano 28 styczeń 2014 - 19:24

no widzę ze się horyzonty poszerzają

• 0

coming soon

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xnote, msi, w355, ge60, laptop do gier, xnote vs. msi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych