Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Może na wstępie powiem, że ma być to mój pierwszy smartfon, do tej pory korzystałem ze standardowego telefoniku bez żadnych bajerów itp. Co do systemu to zdecydowanie android. Od telefonu oczekuje:

- solidnego wykonania
- wyświetlacza w granicach 4,5. najlepiej. gorilla glass

- dobrej bateri

-  aparatu na co najmniej średnej jakości zdjęć

- wygodnego w przeglądaniu internetu

- dobrej jakości muzyki 

- gps

 

Telefon będzie używany raczej do rozmów, sms-ów, korzystania z internetu i kilku aplikacji, no i jako nawigacji samochodowej. Pod względem gier może być mało wydajny ponieważ nie jest to dla mnie priorytet kilka się napewno znajdzie ale mało wymagających które z pewnością będą działać.
Moją propozycją jest Xperia SP - bardzo dobra bateria tlyko wyświetlacz jest podobno z najniższej półki. Rozważałem też Motorole Moto G lecz nie podoba mi się, że nie ma serwisów w Polsce i może być problem gdy coś się zepsuje ( z mojej winy)
Bedę bardzo wdzięczny za Wszytskie propozycje, dodam jeszcze, że telefon ma być nowy z gwarancją cena jaką jestem w stanie przeznaczyć to 800-900 zł ew. +/- 100zł chociaż niechętnie.

Link to post
Share on other sites

Na androida też! Są świetne płatne, darmowe offline i online.

Jak mówiłem jestem zielony w dziedzinie telefonów, ostatnio zacząłem dużo czytać i też mi się własnie wydawało, że na androidzie można mieć nawigacje offline ale Twój post mnie upewnił, dzięki :)

 

Jakoś bardziej jestem przekonany do androida więc myślę, że raczej coś z tym systemem będę szukał. Rozważam narazie dwa telefony: Xperie SP i Nexusa 4. O Sp troche się już naczytałem i bardzo przekonuje mnie bateria. No ale nic, może ktoś się jeszcze wypowie na temat jakiegoś telefonu. Dzięki wszystkim za odpowiedź!

Link to post
Share on other sites

 

 

Sp jest złym wyborem. Ma beznadziejny wyświetlacz, słaby aparat, wolną pamięć flash i sony są awaryjne.
Po pierwsze to nie generalizuj bo np samsungi też są awaryjne. Po to jest gwarancja. Do zastosowań jakie autor podał to SP się nadaje. 
Link to post
Share on other sites

Ja bym rzucił okiem na LG F5. Mało popularny. Wylądował tylko w jednej sieci. Ale dzięki temu cena jest świetna. Na allegro możesz znaleźć nowego za 700 złotych. Na pewno lepszy wyświetlacz i aparat od SP. Do tego LTE/NFC. Jedynie bateria mimo pojemności trochę poniżej oczekiwań. Ale jako całokształt zbiera dobre recenzje.

Link to post
Share on other sites

Przeglądałem dzisiaj sporo różne fora o telefonach i przypadł mi do gustu LG Optimus G w prawdzie trzeba by dołożyć ale przynajmniej z tego co czytałem wrto dołożyć i kupic ten telefon patrzyłem na allegro to ok 1100zł kosztują

 

warto nie bedziesz tego żałował. Jak masz coś grosza to dołóz i tel na jakiś czas Ci starczy a i spełni Twoje wymagania

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...