Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam słuchawek nausznych o dobrej specyfikacji do ok. 500 zł.

Moja propozycja to: Sennheiser HD 380 PRO

 

Jestem zaiteresowany także dobrą kartą dźwiękową do 250 zł.

Moja propozycja: ASUS Xonar DX 7.1

 

Podsyłajcie propozycje, oraz powiedzcie, co sądzicie o tym zestawie :)

 

[edit:] znalazłem jeszcze coś takiego: Sennheiser HD558 (550 zł)

Edytowane przez ah2000
Link to post
Share on other sites

nie są tyle warte, co w tym linku.

 

za mało informacji podałeś by cokolwiek polecić.

 

To podaj inny link z mniejszą ceną...  no właśnie - nie ma, albo zaproponuj coś od siebie. Co ja mam podawać po prostu szukam dobrych, wygodnych słuchawek nausznych do muzyki, czasem gier, za bardzo się nie znam :)

 

[edit:] znalazłem jeszcze coś takiego: Sennheiser HD558 (550 zł)

Edytowane przez ah2000
Link to post
Share on other sites

Hej ;] ostatnio właśnie też szukałam słuchawek i co prawda technicznie leżę jeśli chodzi o jakieś fachowe dane, ale to co podałeś wydaje się dobrym pomysłem, aczkolwiek ja nie przepadam za Sennheiserami. Niemniej jeśli Ci to coś pomoże to może zajrzyj sobie tutaj, bo wydaje mi się, ze jest to w miarę spoko http://www.redcoon.pl/c10060000-Słuchawki 

 

Link to post
Share on other sites

To podaj inny link z mniejszą ceną...  no właśnie - nie ma, albo zaproponuj coś od siebie. Co ja mam podawać po prostu szukam dobrych, wygodnych słuchawek nausznych do muzyki, czasem gier, za bardzo się nie znam :)

 

[edit:] znalazłem jeszcze coś takiego: Sennheiser HD558 (550 zł)

 Tak to Ci nikt nic nie poleci,napisz jakie masz żródło,jakiej muzyki słuchasz,w jakie gry grasz,gdzie słuchawki będą używane. 

Pamiętaj że cena nie jest wyznacznikiem jakości dżwięku jaki słuchawki generują,czasami zestaw za 150 zł brzmi lepiej niż za 500 zł.

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

Hej ;] ostatnio właśnie też szukałam słuchawek i co prawda technicznie leżę jeśli chodzi o jakieś fachowe dane, ale to co podałeś wydaje się dobrym pomysłem, aczkolwiek ja nie przepadam za Sennheiserami. Niemniej jeśli Ci to coś pomoże to może zajrzyj sobie tutaj, bo wydaje mi się, ze jest to w miarę spoko http://www.redcoon.pl/c10060000-Słuchawki 

Popraw link, bo wywala po prostu do galerii słuchawek :)

 

To podaj inny link z mniejszą ceną...  no właśnie - nie ma, albo zaproponuj coś od siebie. Co ja mam podawać po prostu szukam dobrych, wygodnych słuchawek nausznych do muzyki, czasem gier, za bardzo się nie znam :)

 

[edit:] znalazłem jeszcze coś takiego: Sennheiser HD558 (550 zł)

 Tak to Ci nikt nic nie poleci,napisz jakie masz żródło,jakiej muzyki słuchasz,w jakie gry grasz,gdzie słuchawki będą używane. 

Pamiętaj że cena nie jest wyznacznikiem jakości dżwięku jaki słuchawki generują,czasami zestaw za 150 zł brzmi lepiej niż za 500 zł.

 

Źródło: Pecet... po co bym miał niby kupować kartę dźwiękową, gry różne od BF do NFS, prakrycznie wszystkie gatunki, także trudno określić, słucham często dupstepu, jakiegoś rocka, czasem popu, rapu. Na dobrych basach mi zależy :) Używane będą w domu. Co mnie obchodzi cena... po prostu pytam czy lepsze, bo jako tako w budżecie. :D

Edytowane przez ah2000
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...