Skocz do zawartości

Komputer do gier 2500-3000zł (battlefield 4)


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Na prośbę przyjaciela proszę o pomoc przy zestawie. Jego dzieciaki dostały od rodzinki na gwiazdkę BF 4, stary komp nie daje rady dlatego postanowił zakupić nowy by chłopaki mogli się nacieszyć nową grą.
 

 

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/5gI9Zb/

 

Mocny zasilacz na podzespołach Seasonica

Wydajna i cicha karta graficzna od MSI

Mocne 4 rdzenie od intela

Polecany dysk 1 TB

Przewiewna buda z 4 wentylatorami i oknem

Szybki ram z niską latencją 

Dobra płyta na chipsecie H81M

 

Nie uwzględniłem nagrywarki. Jeśli jest potrzebna to bierz najtańszą jaka jest.

Link to post
Share on other sites

Ja akurat posiadam Z3 Plus i wentyle spokojnie dają radę. Sam jadę obecnie na tylko 3 sztukach (czwarta jest pod molexa a nie przepadam za hałasem i nie chce mi się kombinować) przy ustawieniach LOW i podkręcony i5 2400 pod 3.8 GHz na Thermaltake True Spirit 120 osiąga w OCCT max 55 stopni przy 800RPM na wentylu od chłodzenia. 

 

 

 

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2500 - 3000

 

Celujesz bardziej w dolną czy górną granicę ? 

 

 

 

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: usłyszałem tylko "jakiś taki zwykły nie FHD)

 

Wypadałoby się dowiedzieć dokładnie. Jeżeli jest to jakiś monitor z rozdzielczością 1280 / 1024 to nie ma sensy składać zestawu za 2500 zł, tutaj o wiele lepszym wyborem będzie zakup zestawu z nowym ekranem

 

 

 

Nie uwzględniłem nagrywarki. Jeśli jest potrzebna to bierz najtańszą jaka jest.

 

..... i systemu ...

 

 

Których części potrzebujesz?: buda + system
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolega celuje bliżej 2500zł, ma to być sprzęt taki by ruszył battlefield 4, tyle z wymagań, nie musi byc nic nad to.. wydaje mi się że coś w granicach tych 2,5k uda się zmontować pod tą gierkę, a co do monitora to jeśli zostanie 500zł chłopaki dozbierają trochę to i na nowy monitor im wystarczy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...