Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Sprzedam chłodzenie Phanteks ph-tc14cs. Wygrałem je w świąteczno-noworocznym konkursie na forum.

 

http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2630737/10048146.jpg?1390570801

 

290zł + kw (do lekkiej negocjacji)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez misiek06
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie nie mogę się powstrzymać przed tym komentarzem, pomimo, że masz prawo odsprzedać swoją własność to jest tu coś co mi się zwyczajnie nie podoba. Gdzie się podziała jakakolwiek obyczajność i chociaż utrzymywanie pozorów zadowolenia z wygranej, cieszenia się nagrodą, czy odrobiny wdzięczności. Dla mnie to jest zwyczajny brak szacunku co do organizatorów konkursu, sponsorów nagrody a już przede wszystkim, brak szacunku do innych osób które ze ślinotokiem patrzyły na nagrodę główną z której by się cieszyli gdyby ją dostali.
Może czasy się zmieniają, może takie wartości jak przyzwoitość i ogłada nie są już trendy, a może niektórym jest zwyczajnie zbyt dobrze i nie doceniają tego co mają, albo to ja jestem jakiś dziwny, ale przyznam bez bicia, że takie zachowanie mnie oburza i w tym momencie bardzo żałuję, że nagroda nie trafiła do kogoś innego.
No chyba, że to faktycznie ja mam spaczony system wartości i następnym razem powinniśmy oszczędzić sobie i innym kłopotu i zamiast nagród w konkursie wysyłać po 200zł. Ja osobiście nie wyobrażam sobie stawania do konkursu (mając na celu wygraną, a nie jedynie dobrą zabawę) w celu stricte zarobkowym - jestem zażenowany.

Link to post
Share on other sites

 

 

 

Zdecydowanie nie mogę się powstrzymać przed tym komentarzem, pomimo, że masz prawo odsprzedać swoją własność to jest tu coś co mi się zwyczajnie nie podoba. Gdzie się podziała jakakolwiek obyczajność i chociaż utrzymywanie pozorów zadowolenia z wygranej, cieszenia się nagrodą, czy odrobiny wdzięczności. Dla mnie to jest zwyczajny brak szacunku co do organizatorów konkursu, sponsorów nagrody a już przede wszystkim, brak szacunku do innych osób które ze ślinotokiem patrzyły na nagrodę główną z której by się cieszyli gdyby ją dostali.
Może czasy się zmieniają, może takie wartości jak przyzwoitość i ogłada nie są już trendy, a może niektórym jest zwyczajnie zbyt dobrze i nie doceniają tego co mają, albo to ja jestem jakiś dziwny, ale przyznam bez bicia, że takie zachowanie mnie oburza i w tym momencie bardzo żałuję, że nagroda nie trafiła do kogoś innego.
No chyba, że to faktycznie ja mam spaczony system wartości i następnym razem powinniśmy oszczędzić sobie i innym kłopotu i zamiast nagród w konkursie wysyłać po 200zł. Ja osobiście nie wyobrażam sobie stawania do konkursu (mając na celu wygraną, a nie jedynie dobrą zabawę) w celu stricte zarobkowym - jestem zażenowany.

 

 

 

 

On na pewno się cieszył, że dostał sprzęt warty trochę $$ i pewnie był wdzięczny organizatorom. Nie wiem co to za konkurs, ale jeśli rozstrzygnięcie nie było przeprowadzone drogą losową, tylko poprzez ocenę kreatywności uczestników konkursu, to zwycięzca musiał wykazać się czymś co go wyróżniło i dlatego dostał nagrodę, inni musieli być gorsi dlatego nic nie dostali... takie życie. Jeśli tak bardzo pragną tej rzeczy to mogą ją teraz kupić ;) A może ten koleś nie ma na ciepła kurtę na zimę i te 290 zł to dla niego jak zbawienie... Są ludzie którzy nie mają kasy i konkursy to dla nich okazja żeby dorobić. Niestety ale żyjemy w kraju gdzie żeby do czegoś dojść i żyć na poziomie, trzeba mieć albo znajomości, albo mega talent i umiejętności, albo trzeba po prostu kombinować, tu kupić tam sprzedać... może dla Ciebie to jest dziwne i niezrozumiałe i tym gardzisz, ale taki jest świat... zobacz co się dzieje w rządzie w kościele, co tam robią ludzie, jak oszukują kradną, a Tobie przeszkadza, że koleś sprzedaje swoją własność, w uczciwy sposób...

 

//edit 

 

zanim zaczniesz pisać na forum, polecam zapoznać się z regulaminem. 

Nie cytuje się całych postów!                      dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Sid dawno nie czytałem tak mądrego komenta. Gdybym był modem zamknąłbym facetowi temat i dał od razu warna. W takim przypadku głęboko w du**e mam wolność słowa, prawa do ogłoszeń i regulaminy. Gdzieś trzeba ustalić barierę dobrego smaku i wychowania. Ja sam nie uczestniczę w żadnym konkursie (a raz miałem naprawdę ochotę) bo wiem, że ludzikom się nie przelewa. Widzę jakie mają bebechy w kompach i z pewnością cieszyliby się z wygranej. I w myślach łudzę się, że fajnie robię. Bo ktoś tam gdzieś będzie cieszył się bardziej... a tu taki przykład jak bejsbolem w plecy...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też popieram słowa Sida.

 

Może nie wkurza mnie tak bardzo fakt, że chcesz to sprzedać (bo przecież są inne fora i allegro) ale fakt, że sprzedajesz na beszczela TUTAJ, wygraną TUTAJ nagrodę. Trochę tak słabo :)

 

 A może ten koleś nie ma na ciepła kurtę na zimę i te 290 zł to dla niego jak zbawienie... Są ludzie którzy nie mają kasy i konkursy to dla nich okazja żeby dorobić

 

 

Naprawdę sądzisz, że ktoś kto ma mid endowego kompa, wczoraj dał screena z zamówienia na ~1700 zł sprzedaje chłodzenie żeby kupić kurtkę?

Edytowane przez Chantaz
Link to post
Share on other sites

 

 

Niestety ale żyjemy w kraju gdzie żeby do czegoś dojść i żyć na poziomie, trzeba mieć albo znajomości, albo mega talent i umiejętności, albo trzeba po prostu kombinować, tu kupić tam sprzedać...

 

 

 

Gdzieś trzeba ustalić barierę dobrego smaku i wychowania
 
Link to post
Share on other sites

 

 

Moim skromnym zdaniem jak już autor ma sprzedać ten cooler to nie powinien robić tego na forum, na którym go wygrał tylko gdzieś poza nim. Takie troszkę bezczelne zachowanie wobec sponsorów.

 

 

 

myślisz że sponsorów to obchodzi? robią to tylko i wyłącznie dla reklamy i dla swojego pożytku, a to czy ktoś sprzeda ich sprzęt wyrzuci na śmieci nie ma dla nich znaczenia...

 

//edit

 

2 raz w ciągu pół godziny proszę o nie cytowanie całych postów    dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Wiedziałem, że to się tak skończy :/ Rozumiem wasze oburzenie. Fakt faktem źle się zachowałem, że wystawiłem to tutaj, jednak nie sprzedaję go po to, żeby kupić 2l wódki i się zachlać, lecz po to, by wymienić go na inny cooler, bo ten zwyczajnie mi się nie podoba.

 

Ciekawe, czy gdybym wygrał parę skarpetek i chciałbym je tu sprzedać, to czy wszyscy byliby tak samo oburzeni?


 

 

dał screena z zamówienia na ~1700 zł

 

Co nie musi znaczyć, że śpię na forsie. Może długo zbierałem pieniądze? Może pracowałem na to? Może kosztowało mnie to duży wysiłek? Nie ważne czy to prawda, czy nie to żaden z Was tego nie wie i to, że kupiłem sobie to co kupiłem nie znaczy że jestem bogaczem i mi się w d***e przewraca  :>

Edytowane przez misiek06
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Co nie musi znaczyć, że śpię na forsie. Może długo zbierałem pieniądze? Może pracowałem na to? Może kosztowało mnie to duży wysiłek?

 

 

misiek06, nie interesuje mnie skąd masz te pieniążki i co z nimi robisz, odnosiłem się raczej do postu mówiącym o tym, że może sprzedajesz coolera bo kurtke potrzebujesz :) Raczej każdy, niezależnie od statusu majątkowego potrafi określić priorytety i po prostu ciężko mi uwierzyć, ze ktoś jest w stanie przedłożyć zakup podzespołów nad ubrania :P

Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałem się aż takiego odzewu w tym temacie, widocznie faktycznie jest coś na rzeczy - ale mimo wszystko, nie widzę sensu aby się nad autorem tematu znęcać i piętnować bez końca. Myślę, że swoje zrozumiał (a może i nie - nie nam powinno na tym zależeć) więc nie ma potrzeby aby temat ciągnąć, zwłaszcza, że autor przeprosił.
Zgodnie z sugestią - temat zamykam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...