Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje usilnie dobrego i taniego w eksploatacji urządzenia wielofunkcyjnego. Postawiłem przed sobą granice 350zł. Czytałem o HP 3525 oraz różnych drukarek z rodziny Brother tylko nie mogę wybrać niczego żadna z nich mnie nie przekonuje w 100%. W akcie ostatniej desperacji zwracam się do Was. Doradźcie mi coś proszę.

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
Miałem po prostu kiedyś nie miłe wspomnienia z HP.

Ja miałem niemiłe wspomnienia z Brother :) Teraz mam HP 3525 i już jakiś czas mi służy bez najmniejszego problemu. Kto wie, może nagle zmienię zdanie jak coś się stanie, ale na razie jestem zadowolony.

Nie mówię że Brother zły, bo nie jestem znawcą drukarek. Pewnie jak kupisz też będziesz zadowolony. Prawda jest taka że każda drukarka może się zepsuć, tak jak każdy inny sprzęt elektroniczny, niezależnie od tego jakiej jest marki. Aktualnie jednak bardziej cenię sobie HP, głównie przez tanie oryginalne tusze i przydatne funkcje.

Edytowane przez Luki91
Link to post
Share on other sites

Ja też jestem za Brother. Posiadam model 195C i jest to pierwsza drukarka która wytrzymała w firmie 5 lat i nadal nie ma z nią najmniejszych problemów. Miesięcznie drukuję około 3000 stron. Wcześniej były różne Canony, HP i wytrzymywały max 1,5 roku ( wtedy drukowałem mniej jak obecnie ) Jeśli obecna padnie, to następna też będzie z tej firmy. 

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem za nieduże pieniądze , te sprzęty w 90 % różnią się tylko nazwą. Jakosć wykonania i tak wieje z każdego tandetą i plastikiem. Jeśli jesteś domowym userem wybierz to co ci się podoba wizualnie ( ja kupiłem canon MP230 bo jako tako wygląda jest najtańszy a robi to samo co te za 500 zł , choć głośno pracuje jak cholera ) Jeśli dużo drukujesz szukaj czegoś co działa cicho.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...