Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jaki jest najlepszy komputer stacjonarny do gier dostępny na rynku. Komputer który ma wycisnąć z każdej gry Ultra DX11 na stałych +60fps.Przeznaczenie tylko do gier i czasami do przeglądania internetu.

Z tego co sam szukałem to Infinity F7-9000WC W7U64 [K602] lecz może są lepsze i co z tym idzie droższe.

Link to post
Share on other sites

Zakup gotowca to najgorsze co możesz zrobić:)

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)

Wypełnij a mi Ci pomożemy:)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bez przesady z tym "najgorszym, co można zrobić", ten Infinity wygląda przyzwoicie. Przy takim budżecie ja już bym chyba rzeczywiście wolał kupić trochę droższego gotowca niż sam składać części za kilkadziesiąt tysięcy ;)

Link to post
Share on other sites

Zestaw jest niesowicie wydajny, ale opłacalność jego zakupu jest zerowa.

Poza tym największą radość daje samodzielny dobór, składanie oraz wprowadzanie zmian w sprzęcie takie klasy, moim zdaniem kupowanie tak przepłaconego i gotowego zestawu jest bez sensu.

 

 

Komputer który ma wycisnąć z każdej gry Ultra DX11 na stałych +60fps

PC za 10 000zł  spokojnie to zrobi jeśli masz monitor w FHD.

Należałoby się zaopatrzyć w monitor (albo kilka) wysokiej rozdzielczości, albo pójść w 120Hz, aby wykorzystać moc takiej maszynki. 

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem spokojnie wystarczy ci SLI z 2 GTX780 albo Xcrosfire z 2 r9 290X ewentualnie po 3 jesli ci aż tak zależy do tego ja bym poczekał na płyty z chipsetem z97 i kupił jakąś wykokszoną i pod to najmocniejszego haswell refresh 16 gb ramu i zasilacz 1000kw i dyski 2x500GB SSD na wszystko i pod wszystko chłodzenie wodne najlepiej na 2 chłodnice i 4 wiatraczki i do kompletu jakas obódowa full tower ze sredniej półki żeby wszystko zmiescić no i ten komfort :D jak chcesz to pisz priw to coś więcej pomoge :D  :D powinno ci wystarczyć

Link to post
Share on other sites

@@Youen,

A ja na Twoim miejscu kupiłbym najpierw słownik;)

 

 

 

poczekał na płyty z chipsetem z97

Porównując do tego gotowca, to trzeba by było poczekać na X99;) 

 

 

 

 

zasilacz 1000kw

Elektrownia? 1kW to 1000W

 

 

4 wiatraczki

 

 

Wentylatory...

 

 

jak chcesz to pisz priw to coś więcej pomoge

 

Lepiej nie pomagaj:]

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@@Youen,

A ja na Twoim miejscu kupiłbym najpierw słownik;)

 

 

 

Porównując do tego gotowca, to trzeba by było poczekać na X99;) 

 

 

 

 

Elektrownia? 1kW to 1000W

 

 

 

 

Wentylatory...

 

 

 

Lepiej nie pomagaj:]

Jak tak to pokażesz to to faktycznie smiesznie wygląda :D

Ale już daje ci sprostowanie

Jeśli mówie np.  "wiatraczki" a nie " wentylatory" to tylko dla tego że w moim otoczeniu ludzie też tak mówią i jest to kwestia przyzwyczajenia

A jesli chodzi o ortografy to po prostu jestem dyslektykiem . Chyba nie muszę mówic ci kto to dyslektyk ??

No 1000kW to już lekka przesada :D

No fakt :D mogłem pisac z rozumem a nie bez :D

Edytowane przez Youen
Link to post
Share on other sites

Temat na 99% jest niezbyt udanym trollingiem, więc przystopujcie trochę.

 

 

 

jak chcesz to pisz priw to coś więcej pomoge

 

Na razie jeszcze grzecznie proszę, abyś nie ogłaszał się z takimi rzeczami. Jak zobaczę, że robisz to ponownie to będziemy mieli problem, a w zasadzie to ty będziesz miał problem. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Nowaj
Bardzo proszę , ale nie wiem w czym problem ??
Ja po prostu wolę indywidualną rozmowę z kimś ,a potem ten ktoś po mojej rozmowie z nim może uznać że chciałby żebym mu pomógł i potem może ją porównać z waszą pomocą lub wy mu możecie powiedzieć czy ta  pomoc jest dobra ( oczywiście jeśli zadał by takowe pytania ). Bo przycisz każdy chyba wie że podczas dialogu 2 osób zawsze można się lepiej dogadać niż w przypadku kiedy ta liczba była by większa , a taka jest przynajmniej moja opinia .

Edytowane przez Youen
Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że jesteś tu miesiąc, nie masz nawet 100 postów na koncie, nie umiesz poprawnie pisać i walisz posty takie jak ten z numerem szóstym w tym temacie, którego nawet nie będę wklejał, bo jak jeszcze raz zobaczę słowo "wykokszoną" to puszczę pawia.

 

Sporo czasu zajęło, aby ten dział stanął na nogi i ani ja, ani żadna inna osoba, która pełni na tym forum jakąś wyższą funkcję, nie dopuścimy do tego, by znowu była tu wolna amerykanka, a za takie coś można uznać proponowanie składania komuś zestawu poprzez PW, przez osobę bez wiedzy i doświadczenia. Jak za kilka miesięcy/lat zdobędziesz odpowiednią renomę to ludzie sami będą się zgłaszać.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś coś tam czytałem :D i domyślam się że muszę odświeżyć   tę wiedzę :D


Z tą renomą to się z tobą zgodzę.

Ale z tym wstrętem do słowa "wykokszoną"  to już nie do końca ponieważ to jak dany człowiek sie wyraża i jakimi słowami operuje mówiąc i pisząc tak jak w tym przypadku zależy od wielu współczynników  są to np towarzystwo miejsce zamieszkania i miejsce bytowania , więc bardzo trudno żeby każdy był taki jakie oczekiwania mają inni ...
Aczkolwiek skoro widzę że to aż tak ci przeszkadza postaram się używać bardziej "wygórowanego" słownictwa 

Swoją drogą to bardzo się cieszę że napisałeś :

 


to puszczę pawia.

Bo gdybyś napisał " to się porzygam " lub coś w tym stylu brzmiało by to bardzo niesmacznie ...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...