Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Czy ktoś z Was miał doczynienia z tabletami dvb-t np. overmax dual drive max 2 lub z jakimś dołączanym tunerem. Na przykład nexus 7 + tuner(jeśli są?), jak to wygląda - odbiór,  obraz, dzwięk, itp. Od czasu przejrzałbym jakiegoś pdf-a, obejrzał film lub pograł w średnio wymagające tytuły np. wścieknięte ptaki, szachy, poker , ale główne nastawienie telewizja i filmy - w pracy takie ustrojstwo by się przydało bo do wifi hasła nie chcą podać dziady:) Kwota jaką mogę dać to 0-800 złotych, max 1000 ale jeśli naprawdę warto. System chyba android choć do windy mogę się przekonać, ale mxplayer chyba nie ma równych. Na ilu calach się komfortowo ogląda? Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy 7 cali to jednak nie za mało. Gdybym wiedział że są dobre tunery na usb to kupił bym jakiegoś lepszego tableta mocniejszego i z lepszym ekranem. Ktoś miał z czymś takim doczynienia?


A co sądzicie o tym tunerze>> http://allegro.pl/id4mobile-id-androidtv-tuner-tv-dvb-t-do-android-i3881068066.html

Miał ktoś stycznośćz takim tunerem? Tablet bym kupił wtedy jakiś lepszy lub większego smartfona.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Po artykule http://www.benchmark.pl/aktualnosci/conceptronic-tuner-dvb-t-smartfon-cena.html i opiniami zawartymi pod nimi zdecyduję się na dedykowanego tableta z wbudowanym tunerem. Poszukam jeszcze aby kupić najbardziej optymalny dla mnie sprzęt. Ten ferguson imo niezły ale nie wiem czy firma produkująca głównie sprzęt telewizyjny czegoś w nim nie skopała, ale przyjrzę się wnikliwiej. Jeśli macie jakieś propozycję tableta z tunerem do 800zł to czekam na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...