Skocz do zawartości

Wybór wyciszanej obudowy.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość t.luk,

Recommended Posts

Witam.

Zamierzam zakupić fabrycznie wyciszoną obudowę. Znalazłem trzy ciekawe modele. Na wstępie powiem, że z nich wszystkich podoba mi się najbardziej Fractal R4, ale może coś jeszcze jest na rynku, czego nie zauważyłem? Na obudowę chcę przeznaczyć około 400-500 zł, raczej nie więcej, ale jakby było coś ciekawego to kto wie :).

 

Obudowy wyciszane, które znalazłem to:

  1. Fractal Define R4 - mój zdecydowany faworyt, najbardziej mi się podoba i ma ciekawe rozwiązania techniczne, które przypadły mi do gustu.
  2. Antec P280 - jak na moje warunki trochę za wysoka, mam teraz obudowę o wysokości 51,5 cm od chiefteca i mieści mi się na styk pod biurkiem, gdzie chciałbym, aby stała nowa obudowa, ale być może zmieściłaby się tak na styk, w końcu ma być tylko o 1cm wyższa co by jeszcze uszło.
  3. Coler Master 550 Silencio - wielkościowo ok, ale z tego co czytałem, to o wiele bardziej podnosi temperaturę elementów komputera, niż pozostałą dwójka i ma być nieco gorzej wykonana.

Jak mówię, może jest coś jeszcze na rynku w podobnej cenie, czego nie zobaczyłem?

 

PS. wysokość obudowy, która by mi odpowiadała nie może przekroczyć z tego co pisałem tych 52-53 cm.

 

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Porządna wyciszona obudowa? Zdecydowanie Define R4 lub Silencio 650 :) Nawet gtxxor przyzna bowiem, że obudowy NZXT są zbyt plastikowe :D

Silencio 650 - Ty chyba nie wiesz co piszesz chłopie.

Obudowa fajna i przyjemna tyle tylko, że to piekarnik !!!

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/cm-silencio-650-dla-kogo-ta-obudowa.html

Efekt ten bardzo negatywnie odbija sie na możliwościach O/C, a sztuka „overclockingu” zmienia się w drogę przez mękę. Mimo, iż wyciszone skrzynki w założeniu nie są przeznaczone do tego celu, to nie zmienia faktu, że obudowa ma wyraźne problemy z wentylacją, nawet niepodkręcony sprzęt osiągał bardzo wysokie temperatury

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...