Skocz do zawartości

Sprzedaż AM3 - CPU,mobo,GPU i inne KRK


Recommended Posts

Cześć, miesiąc temu wymieniałem na platformę 1366 i chciałbym sprzedać starsze części. 24.1.2014 pojadę do rodzinnego domu, gdzie mam niektóre pudełka, akcesoria, itp. do uzgodnienia.

 

Procesor Athlon X3 440, w którym odblokowywuje się 4 rdzeń. Komputer widzi go jako Phenom II x4 B40, pracowałem tak na nim dwa lata, pod koniec lekko podkręciłem do ok. 3,3-3,4GHz bez zmiany V. Posiadam do niego pełny BOX, jednak tylko sam procek jest ze mną teraz w Krakowie :)

Cena: 189zł

Płyta główna MSI 785GM-E51 - swego czasu z jedną z najlepszych integr HD4200, którą również można podkręcić. Oczywiście z możliwością odblokowania 4 rdzenia. To co na zdjęciach, czyli pudełko, maskownica, instrukcja no i sama płyta. W domu mam też sporo kabelków, więc mogę coś dodać.

Cena: 129zł

Procesor L5520 2,26GHz - Jest to wersja 60W a nie 80W, wczoraj na szybko podkręciłem na 3,5Ghz swojego E5520 1,3V i działa bez problemu, czyli te xeony mają naprawdę dobry potencjał. Procesor ten ma gwarancję do grudnia tego roku, ale sprawa jest bardziej skomplikowana, szczegóły na priv, jeśli będzie ktoś chętny, jednak procki same od siebie się praktycznie nie psują.

Cena: 209zł

No i na koniec dla odmiany niesprawna karta graficzna Asus GT9800. Włączać się włącza, nawet bez problemu do Windowsa się dostałem, jednak od razu pojawiają się artefakty/kropki nie wiem jak to nazwać. Poszukałem trochę obrazków na necie i chyba jakoś tak to wyglądało, jeśli dobrze sobie pamiętam. obraz Nie wiem może da się upiec czy coś, nie chcę się z tym bawić :D

Cena: 29zł

Aha i z chłodzeniem na AMx Boxowe nie mam co zrobić, cena powiedzmy 9zł.

 

Na pierwsze trzy części udzielam 14 dni gwarancji rozruchowej. Preferowany odbiór osobisty w Krakowie. Ostatecznie w Cieszynie. Możliwe Allegro, nick: maybach512, oczywiście wtedy doliczamy prowizje no i jak nie będzie odbioru osobistego to również kw.

 


Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...