Skocz do zawartości

Pytanie dot. Taniego abonamentu i telefonu na raty


Recommended Posts

Im bliżej końca oferty tym więcej dostajesz wariantów do wyboru. Zaloguj się do swojego konta Iboa. Jak są już jakieś dla Ciebie oferty to właśnie tam je znajdziesz. Jak nie ma, albo są niezadowalające, poczekaj. Choć u konkurencji (zasady wszędzie te same) to ja dostałem taką ofertę jaką chciałem na 3 miesiące przed końcem umowy.

Jarrinio, w trakcie nie, ale teraz panuje moda na przedłużanie umowy już od 6 miesięcy przed końcem obecnej.

Link to post
Share on other sites

Różnie bywa - np. ORANGE ma "zapadalnośc umowy" -  3 miesiące przed terminem - czyli można podpisać nową umowę na 3 miesiące przed skończeniem się starej i po podpisaniu obowiązują nowe warunki - to dla tego u nas się zmienia telefony co 9 miesięcy :) a nie co 12  . tak przynajmniej ma nasza firma - fakt, że jesteśmy w pionie biznesowym. :) :) mamy swojego opiekuna - ale moze podobnie jest przy klientach indywidualnych.

 

Ale możesz się spytać u operatora - czy jest mozliwośc podpisania umowy wcześniej z nowym abonamentem.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety jestem w T-Mobile :/


Ale co do mojego pytania

 

Chyba że wezmę na abonament jakiś do bani telefon np za 20 zł/miesiąc  (Jeśli będzie mozna) i kupie s3 w media ?

Można brać taki telefon czy narzucone przez nich modele ?

np: Taki 

Samsung C3520 - za 209 zł (Całkowicie)

albo

Motorola GLEAM+- za (?)

Ewentualinie

Samsung 

Solid (B2710) -320+zł

albo jakiś inny droższy żeby był abonament

Edytowane przez Damian10901
Link to post
Share on other sites

Fatalny pomysł, by pchać się w umowę na 24 m-ce z badziewnym fonem, którego nawet jak sprzedaż to za grosze. Jak nie masz jeszcze żadnej oferty to po prostu poczekaj. Na 3 m-ce przed końcem obecnej umowy na pewno coś dostaniesz do wyboru.

Edytowane przez Jurij
Link to post
Share on other sites

Chyba że wezmę na abonament jakiś do bani telefon np za 20 zł/miesiąc  (Jeśli będzie mozna) i kupie s3 w media ?

 

No jednak wydaje mi się, że rozumiem, choć składnia nie należy do najczytelniejszych. Wzięcie umowy z telefonem wiąże się z jej długością wynoszącą 24 m-ce, co określiłem jako fatalny pomysł. Kto tu czyjej wypowiedzi, de facto, nie zrozumiał??

 

Kara umowna obliczana jest na podstawie ulg przyznanych podczas podpisywania umowy, pomniejszona o czas pozostały do zakończenia trwania umowy. Takich informacji może udzielić Ci jedynie twój operator.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...