Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ciezka sprawa. Musisz sprawe zglosic na policje.

 

Cos Wam powiem,

Po jednym incydencie w ogole zaprzestalem uzywac Allegro.

Tak w skrocie:

W 2005 roku wygralem aukcje na pamiec ram to byly jakies Kingstony HyperX DDR 2x256MB,

zaplacilem za nie 506zl, pieniadze wplacilem na konto.Osobnik mial same pozytywne komentarze, Niestety pamieci nie otrzymalem do dnia dzisiejszego, zglosilem sprawe Alllegro NIC ZERO, nawet odszkodowania nie dostalem, nawet emaial ze im przykro... :o

Cala sprawe zglosilem na policje, panowie spislai protokul, po 3 latach zlapali kolesia, ukrywal sie w Holandii, (nie oszukal tylko mnie ale wielu uzytkownikow Allegro) Odbyla sie sprawa w sadzie w zeszlym roku i nadal nic nie wiadomo... co dalej. Oszust nie ma z czego oddac! 5 lat i nadal nic. a o Allegro to juz zapomnialem, nawet tam nie wchodze, zawsze jak cos kupuje to tlyko na ebay i place paypalem, i jeszcze nigdy sie nie zdarzylo cos niedobrego. Wydaje mi sie, ze jednak ludzie na Zachodzi sa bardziej uczciwi, nie sa takimi oszustami i naciagaczami jak niestety Polacy.

Mieszkam na Zachodzie i wiem co mowie.

 

Mam nadzieje, ze uda Ci sie odzyskac karte albo pieniadze. Badz dobrej mysli, zglos sprawe na policje przede wszytkim.

 

Pozdrawiam uczciwych.

Link to post
Share on other sites

Bo polak zawsze musi kombinować

Albo wejdźcie sobie w jakiejś grze na polskiego puba

Wszyscy się wyzywają itp

 

Albo w GRIDzie, jak jest kilku polaków to jedyne co możesz zrobić to Alt+F4

A dlaczego tak jest to nie wiem, ja się do nich nie przyznaje :D

Link to post
Share on other sites

A dlaczego tak jest to nie wiem

II wojna, a potem dziesiątki lat prześladowań aparatu stalinowskiego doprowadziły do prawie całkowitego wyniszczenia polskiej inteligencji. Nic dziwnego, że warcholskie obyczaje są tak w Polsce powszechne :)

 

Oczywiście ogromnie uprościłem sprawę, ale coś w tym jest :D

Link to post
Share on other sites

Nic, zrobiłem spór allegro i nic. Typek mówi że dostał same śmieci, straszy mnie policja, mówię że jak chce to niech i z policją przyjeżdża to powiedział że im oddał paczkę którą dostał. Nie wiem, na policję na pewno nie pójdę jestem z Wołomina, on z Bytomia. Może jak nazbieram trochę kasy to pojadę do niego z kolegami i pogadam z nim inaczej. Ale w sumie to on wtedy pójdzie na policje, a moi koledzy głaskać go nie będą i możemy iść tylko siedzieć. Kurdę dlaczego takie kanalie i skończone śmiecie są nieuchwytni?

 

Parę zabawnych dialogów, moderatorzy proszę o wyrozumiałość ludzie pośmiejcie się.

 

hubert Odsyłaj kartę usówamy komentarze i po sprawie.

12:22:57Samsung nie kolego ja od wczoraj jestem w warszawie i ci pokażę przesyłke jak k^%^@ dostałem od ciebie

12:23:19hubert zapraszam

12:23:27gdzie sie spotykamy?

12:23:29Samsungi na policji ci to udowodnie ze to twoje smieci choćny nawet tak ze mieli by sciagnac odciski palców

12:23:58hubertzapraszam do wołomina

12:24:17Osiedle śloneczna

12:24:22Słoneczna *

12:24:31wyjaśnimy sprawę

12:25:06Samsung mam adres z "paczki" numer telefonu też posiadam

12:25:22hubert zapraszam

12:25:27kiedy pan będzie?

12:25:44Samsungwszystkie dane kontaktowe ziezbedne do zgłoszenia i jakiego kolwiek wyjaśnienia posiadam

12:26:23hubertjakiego zgloszenia, oddaj mi moja karte usune komentarz i do wiedzenia

12:27:04Samsungnie wiem człowieku co ty sobie myslałes ale to sa juz k^%^@ żywe jaja i wiem jedno napewno dlatego chciałes zebym w dniu w ktorym dostane od ciebie skan z nadania twojej wysyłki wysłał telefo zeby gldgo poszło tak a ja głupi sie dałem nabrac naszczescie

12:27:23nie potrafiłes odebrac telefonu

12:27:35hubertdobrze, wiec prosze o moja karte

12:28:53Samsungjaka karte jaja sobie robisz za posrednictwem policji i tylko w jej obecności (dla ogólnego bezpieczenstwa) oddam ci przesyłke która mi wysłales ze smiecmi

12:29:36hubertdobrze to kiedy pana mam sie spodziewac z eskortą policji

12:31:33nie umie pan szybciej pisac?

12:31:47Samsungpoinformuje telefonicznie ale mysle ze podczas mojego pobytu w warszawie (23-26.05.2010) tymczasem zegnam gdyz pracuje a pisac mi wolno w czasie przerwy która właśnie mi się kończy

12:32:00huberttak sie sklada ze smieci nie wyslalem

12:32:11ruchac to mozesz swoja mame albo brata

12:32:20mam wage przesyk

i12:32:28chujozo je***a

12:32:31Samsung to juz lezy w kompetencji policji zeby to udowodnili

12:32:45hubert Ch*j ci w ryj smieciu

12:32:52Samsung i kto tu kogo obraza

12:33:01hubert poczekaj

12:33:09ja sie przejade do bytomia

12:33:27co taki fajny chcesz byc bo mnie okradles?

12:33:35Samsung archiwum rozmów udostepniam w tym momencie w zespole allegro.pl w dziale sporów

12:33:37 zegnam

12:36:45 a jak do bytomia sie wybierasz to napisz kiedy zebym był w tym czasie w domu

12:36:57hubert ciagnij sie

12:37:03Samsung ale predzej mysle spotkamy sie w warszawie

Link to post
Share on other sites

A czemu On zwleka i rozmawia z nim ? Tylko nerwy ma popsute, niech idzie na tę policję, tak jak mówił lopez, przecież muszą coś zrobić. Dziwi mnie tylko że są tacy p...... ludzie na tym świecie, ale jak widać jeszcze za mały gnojek jestem żeby o takich rzeczach słyszeć. :D

Maksym , Lopez i inni dobrze radzą.

Link to post
Share on other sites

Mi się coś wydaje że Ty też coś na sumieniu masz w tej spawie, może telefon miał jakiś defekt o którym nie napisałeś w opisie aukcji albo coś w tym stylu.

 

Dlaczego tak myślę?

Bo jeżeli Ty nic na sumieniu nie masz to niby dlaczego nie chcesz iść na policje?

 

No chyba że jesteś jednym z "młodych gniewnych" tzw. JP na 100% :D I na policje nie pójdziesz bo ich nie lubisz i wolisz się z kolesiem od "chujoz je*****h" wyzywać :wariat:

Link to post
Share on other sites

Też tak myślę, cała ta sprawa trąci myszką, temat przecież założony jakieś grubo 2 tygodnie temu, a sama poszkodowana osoba nawet nie pokusiła się o pójście na policję, więc coś w tym musi być. Może to zmotywuje uczciwego allegrowicza, a może nadal będzie korespondował z tym drugim (Złym_).

Link to post
Share on other sites

Ogółem kolega źle robi że rzuca do tego oszusta przekleństwami to nic nie da a on może powiedzieć że mu groziłeś itp. Raz dwa na policje bez gadania o ile chcesz coś odzyskać , wydrukować rozmowy gg wszystkie dowody i sru na policje. Poinformować gościa kiedy idziesz na policję przy okazji jak już byś poszedł ściągnij dane oszusta z allegro gdzie mieszka imię nazwisko i wszystkie możliwe dane. Policja to jedyne rozwiązanie, chyba że kolega tak jak wyżej koledzy mówią ma coś na sumieniu to moje pytanie brzmi : Z czym do ludzi! ale nie będę pochopny i uznam że to Ty jesteś poszkodowany. Tak więc Policja albo nic.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php

poczytaj

 

btw.

może tamten koleś rzeczywiście otrzymał "śmieci", zdarzały i zdarzają się przypadki kradzieży wśród naszej kochanej poczty polskiej

np.

!

ja od jakiegoś czasu jak coś kupuje to , tylko i wyłącznie kuriera chcę

Niestety zgadzam sie z tym zdaniem. Dlatego lepiej iść na policję, oni wyjaśnią sprawę prędzej czy później bo z doświadczenia wiem, ze łatwo na kogoś naskakiwać i ciężko teraz będzie Wam się dogadać...

Link to post
Share on other sites

Eee, na policję nie pójdę nie jestem jakiś JP czy coś ale po prostu nie i koniec. Może i to jest możliwe że poczta wyjęła kartę graficzną z pudełka :wariat: Cóż, życzę wam taniego kuriera ! Polska dziwny kraj, jawnie zostałem okradziony i nic, allegro ma wszystko w du**e ! Już nigdy nie "zabezpieczę" się allegro!!!

Link to post
Share on other sites

kiedy wysyłasz paczkę pocztą to najlepszym sposobem żeby unikać takich akcji jest paczka z deklarowaną kwotą i wtedy jeżeli coś się stanie z paczką poczta oddaje jej całą wartość a konkretnie ta osoba z poczty która trzymała tą paczkę ostatnia bo każdy z poczty kto odbiera paczkę i przyjmuję musi złożyć podpisy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...