Skocz do zawartości

[Kupię] Płytę pod 775 max 300zł


Recommended Posts

Siema. Może ma ktoś na zbyciu jakąś płytę główną pod 775 która nie jest jeszcze zbyt zajechana... Ja zabiłem swojego evga 650i ultra. Ogólnie szukam czegoś co też fajnie by wyglądało cena max 300zł(wiem że to niedużo ale nie chce pchać więcej kasy w 775)

Link to post
Share on other sites

Kup coś podstawowego skoro nie SLI - nie ma sensu teraz przy końcu LGA775 przepłacać za płytę pod nią.

Ja tam inwestowałem w zwykłą Gigabyte EP41-UD3L i nie dość, że ładnie się kręci na niej procesor to jeszcze mnie nigdy nie zawiodła... a obecnie jej cena jest śmieszna.

Ewentualnie bierz coś pod P45.

Link to post
Share on other sites

Junior kup sobie tą płytkę, mam ją od jakiegoś czasu kupiłem za 250 zł używana wgrywasz bios z Maximus formula i jedziesz z oc :co::P moj E8500 ładnie się na niej kręci... ale musisz uważać bo zaniża napięcie w Biosie(to tyle do wad podczas jej używania)

 

@edit:D Asus rampage Formula po bios modzie :oops:

Link to post
Share on other sites

Kup coś podstawowego skoro nie SLI - nie ma sensu teraz przy końcu LGA775 przepłacać za płytę pod nią.

Ja tam inwestowałem w zwykłą Gigabyte EP41-UD3L i nie dość, że ładnie się kręci na niej procesor to jeszcze mnie nigdy nie zawiodła... a obecnie jej cena jest śmieszna.

Ewentualnie bierz coś pod P45.

Potwierdzam, całkiem fajna płytka za małe pieniądze. Fajny bajer w postaci kontrolki sprawności pamięci RAM - w skrócie, wbudowany tester RAM'u :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...