Skocz do zawartości

Recommended Posts

Są tu osoby interesujące się modelami RC? Wydaje mi się, że to odpowiedni temat bo są zawody itp. Jeśli są tu osoby siedzące w tym chciałbym się zapytać czy wie ktoś jak zwiększyć w miarę tanim kosztem moc samochodu ? Też mam pewien problem bo mój model nie chce jeździć, akumulator naładowany, koła skręcają, "przełącznik" (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) przesuwa się w stronę do przodu/do tyłu lecz nic się nie dzieje, jeśli trzeba to dorzucę filmik.

Link to post
Share on other sites

W miare tanim.. pokaż najpierw jaki model posiadasz, to wtedy można o czymś pomyśleć. Z tego co piszesz, to prawdopodobnie padł regulator, który odpowiada przełożeniom, też miałem ten sam problem. Koszt naprawy 100zł u producenta, jako iż kiedyś nie siedziałem w tym głęboko, to wybrałem generalnie zły model auta i słabo podatny na tuning. Pamiętam kiedyś, jak byłem na jednym zlocie BMW, to znajomy powiedział bym przywiózł swój woziwóz i pokaże mi jak go postawić na nogi. Jak włożył swój sprzęt do niego, to nigdy nie widziałem takiego kopa u niego :D wymienił mi silnik+regulator i odpowiedni pakiet akumulatorów. Czas jazdy? Jakieś 30min dobrej zabawy :) do tego trzeba też o jakimś porządnym radiu pomyśleć.

 

http://www.rcniko.pl/system_bezszczotkowy_dragster_sport_black_12t_%28carson_906116%29,514,35812.html taki zestaw mi wsadził. Miałbym okazje od niego kupić za grosze, ale nie spieszy mi się jakoś ;p na chwile obecna myśle o swoim większym wozidle, żeby mu wsadzić porządny silnik :D

Edytowane przez Inspectah
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

O, może tutaj znajdę odpowiedź.

Akurat przymierzam się do kupienia pierwszego modelu rc i nie wiem, który wybrać. Zastanawiam się nad dwoma modelami: 
HIMOTO BOWIE 2.4GHZ OFF-ROAD TRUCK BRUSHLESS 
i
HIMOTO BOWIE 2.4GHZ OFF-ROAD TRUCK 
(tutaj stronka, gdzie je znalazłem: https://www.rcmplanet.eu/samochodyrcelektryczne

Ktoś ma (albo bardziej się zna) i mógłby mi doradzić? Jestem nowy w tym hobby, a od zawsze mi się ono podobało :D
Nie chcę kupić sobie jakiegoś mega drogiego na początek, ale też nie chcę przyoszczędzić na jakości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...