Skocz do zawartości

Zestaw: Mysz i klawiatura do +/- 130zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mty54,

Recommended Posts

Witam

 

Przymierzam się do kupna nowej myszki i klawiatury, bo obecny zestaw ledwo żyję.

Co możecie mi polecić w cenie +/- 130zł.

Jeżeli będzie coś lepszego w niewiele większej cenie to chętne dołożę.

Jestem praworęczny. 

Dobrze by było, jeżeli klawiatura była by podświetlana aczkolwiek nie musi. (Pewnie ciężko znaleźć w takiej cenie)

Gram również w gry np: Cs'a, także chciałbym myszkę z przyciskiem zmiany DPI.

Możecie mi podać osobno myszkę i klawiaturę, ale żeby zmieścić się w budżecie

Jeżeli chodzi o zestaw to najlepiej bezprzewodowy. ( Jeżeli nie w zestawie to mysz bezprzewodowa)

Czekam na Wasze propozycje.

 

 

Pozdrawiam, Begawit

Edytowane przez Begawit
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Tutaj podaję zestaw przewodowy:

http://allegro.pl/klawiatura-natec-genesis-rx33-progaming-24h-i3875715550.html

http://allegro.pl/a4tech-xgame-x7-x747-laser-oscar-blue-3600dpi-w24h-i3805757693.html

Sam ową klawiaturę posiadam i jestem mega zadowolony, podświetlana na czerwono, z możliwością zablokowania klawisza windows podczas grania i pare innych bajerów do głosu na klawiszach F1-F6.

Co do myszki to wielu ,,amatorskich" graczy posiada tą myszkę i z ich opinii można wywniowskować, że jest dobra ;). Także taka propozycja ode mnie, razem 135zł.

Link to post
Share on other sites

 

 

Cs'a, także chciałbym myszkę z przyciskiem zmiany DPI.

Grając w CS'a zmiana DPI się nie przydaje, przynajmniej nikt kto potrafi grać w kantera tego nie robi ;) 

 

Jeśli chodzi o myszkę zamiast 747H wziąłbym XL 750BH, albo XL 760H gdyż istnieje szansa, że dostanie model z avago 9500.

Można też postawić na Natec GX55.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...