Skocz do zawartości

Modularny zasilacz, długie czarne kable około 300 zł


Recommended Posts

Witam, proszę doradźcie mi w sprawie zasilacza, poszukuje dobrego modularnego zasilacza z czarnymi długimi, płaskimi kablami, kwota to około 300 zł. Na początku myślałem nad http://proline.pl/?p=CM+RS-700-AFBA-G1 (Cooler Master VANGUARD 700W) ale doszedłem do wniosku że nie warto wydawać takiej gotówki. 

Sprzęt jaki posiadam:

Obudowa - Fractal Design Define xl r2,

ram - Kingston HyperX Predator 16 Gb,
dysk twardy - Segate Barracuda 120 Gb sata 2 oraz Wd Caviar 1TB sata 3 (blue),
wentylatory 6x140 mm,

do tego dojdzie:

Płyta główna: Asrock Z87 EXTREME4 s.1150,
Procesor: Intel Core i5-4670K 3,4 GHz 6MB cache s. 1150 Box,
Dysk ssd: Plextor SSD 128GB SATA3 PX-128M5S,

Grafika: tutaj zapewne albo Radeon r290 albo coś z nadchodzących nowości od Nvidi

 

Dzięki za pomoc 

 

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz możliwość to bierz tego CM (Seasonic KM3 w przebraniu). Jeśli nie - Thermaltake Smart M650W

 

Bardziej podoba mi się seria Smart SE 630W mają płaskie kable, tylko w porównaniu do serii m nie mają japońskich kondensatorów 

Do około 300zł to Thermaltake Smart SE Modular 80+ 630W

no około 300 zł mogę parę zł dołożyć 

Edytowane przez kris1
Link to post
Share on other sites

Podaj maks kwotę jaka możesz oddać na zasilacz.

 

Na chwilę obecną 350 zł jeśli nic sensownego nie znajdę to kupię dopiero w przyszłym miesiącu tego Cooler Master VANGUARD 700W (chodź wolałbym jednak coś z dłuższą gwarancją, 24 miesiące to za mało) 

Link to post
Share on other sites

Zamiast tego CoolerMaster_a weź Corsair:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=142&products_id=57239

5 lat gwarancji i trochę tańszy. Do 350zł nic nie znajdziesz z wyższej półki z modularnym i płaskim okablowaniem.

CoolerMaster też ma 5 lat tylko sklep daje 2 a potem ewentualnie trzeba go gdzieś wysłać w świat nie wiadomo gdzie :) z tym Corsairem też tak jest, po za tym czytałem kiedyś jakiś test na zagranicznym portalu i ponoć nie jest tak dobry jak ten CoolerMaster a jest w podobnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...