Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

Chciałbym od was się dowiedzieć i kilku rzeczach 

1.Czy Jeszcze się opłaca kupić?

2.Który kolor według was najlepszy (Chodzi mi o widoczne zarysowania)

3.Który Sgs3 lepszy ? GT-i9300 (1gb ramu) czy GT-i9305 (2 gb ramu , gorszy aparat ale mi nie zależy,ale zależy mi na szybkości a lubię mieć pod ręką kilka aplikacji i gierek)

4.Jeśli GT-i9305 lepszy to gdzie można go kupić chodzi mi o operatorów 

5.Jakie dodatki do niego polecacie ? (Obudowy itp.)

Link to post
Share on other sites

1.Jak w dobrej cenie to tak

2.Ja mam białą S4 i zarysowań nie widać mimo iż spadł na beton z kilka razy (co ciekawe wyświetlacz nie pękł)

3.Ja przy użytkowaniu S4 mam stały zapas 1GB więc jeżeli jest większa różnica w cenie między 1GB a 2 to wziął bym 1.

4.Nie mam pojęcia (ja swojego S4 z play wziąłem 4 rdzeniowego) więc jeżeli to jest jakaś dopasiona wersja S3 to nie liczył bym na to że w Polsce u jakiegoś operatora jest,masz przykład na 8 rdzeniowym S4 nie ma go nigdzie w Polsce prócz Allegro.

5.Ja mam zwykły pokrowiec ze skóry za 25zł i mi wszystko wystarcza.

Mam nadzieje że pomogłem :)

Link to post
Share on other sites

1.Oczywiście opłaca się w rozsądnej cenie.

2.Na niebieskim drobne zarysowania widać.

3.Jak masz możliwość kup wersję LTE z 2gb ramu. Przyda się :)

5.Tylną obudowę. W sklepie samsunga kupisz za 50 zeta. Ochroni telefon w razie upadku.Na niebieskim ładnie biała wygląda. Z tyłu ma logo samsunga i s3, nie psuje wyglądu telefonu i nie "czuć" jej.

Link to post
Share on other sites

S3 działa trochę lepiej niż S4 - ale zgadzam się z Sony156 - lepiej kupić Nexusa, HTC też jest moim zdaniem lepszy, choć HTC to bankrut i może być róznie - jeśli kiedykolwiek miał bym wrócić (broń Boże :) ) do Androida to NEXUS był by moim wyborem. Ma najwięksża zaletę : czysty Android, bez zamulających nakałdek.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie musi być Android, to Nokia Lumia 920:

- najlepiej wykonany telefon w tym przedziale cenowym

- 32GB wbudowanej pamięci

- dwurdzeniowy Snapdragon S4 jest znacznie lepszym/wydajniejszym procesorem niż cztery rdzenie w SGS3

- ma dużo lepszy aparat niż SGS3 - aparat może konkurować z tym w LG G2, który jest dwa razy droższy

- nie zamula, nie zacina, wszystko działa płynnie

- LTE oraz ładowanie indukcyjne/bezprzewodowe

- nówkę kupisz za 850-900zł z gwarancją

- za 100-150zł możesz dokupić ładowarkę indukcyjną

 

Kilka osób na tym forum chciało kupić SGS3, wzięło Lumię i są bardzo zadowolone.

Link to post
Share on other sites

Zapomnieliście jeszcze o "xda". Winowajcą mulenia samsungów jest ta bajerancka dla gimbusów nakładka. Posiadam S2 i powiem, że po przejściu z 4.1.2 - oryginalnego - na custom również 4.1.2 zauważyłem niesamowity wzrost szybkości działania i komfortu użytkowania tego telefonu. Obecnie siedzę na 4.4.2 (jest kilka bugów, ale nie narzekam, bo płynność i szybkość jest niesamowita). Dobra, doczego dążę: otóż jeśli w poczciwym s2 wywalenie zmulonego softu samsunga (450 MB !!!) na rzecz custom (ok. 150MB) dało taki przyrost płynności, i szybkości to na następcy (s3) musi to wyglądać jeszcze lepiej.

 

Edit. 

I w twoim wypadku raczej brałbym Nexusa 4, o ile nie przeszkadza Ci brak slotu na kartę sd

Edytowane przez CoJaPacze
Link to post
Share on other sites

Zapomnieliście jeszcze o "xda". Winowajcą mulenia samsungów jest ta bajerancka dla gimbusów nakładka. Posiadam S2 i powiem, że po przejściu z 4.1.2 - oryginalnego - na custom również 4.1.2 zauważyłem niesamowity wzrost szybkości działania i komfortu użytkowania tego telefonu. Obecnie siedzę na 4.4.2 (jest kilka bugów, ale nie narzekam, bo płynność i szybkość jest niesamowita). Dobra, doczego dążę: otóż jeśli w poczciwym s2 wywalenie zmulonego softu samsunga (450 MB !!!) na rzecz custom (ok. 150MB) dało taki przyrost płynności, i szybkości to na następcy (s3) musi to wyglądać jeszcze lepiej.

 

Edit. 

I w twoim wypadku raczej brałbym Nexusa 4, o ile nie przeszkadza Ci brak slotu na kartę sd

Miałem S2 i wiem co za problemy się pojawiają na customach. Przymusowe wipe'y, ponieważ telefon się zrestartował i załapał loopa na logo Samsunga = od nowa instalować wszystkie potrzebne aplikacje. Do tego dochodzą problemy z niektórymi aplikacjami, które nie chcą współgrać z customowymi Romami. Mój SGS2 jako ostatni CM miał 4.3 w wersji beta - większość customów kończy tak swoje życie, ponieważ zawsze jest coś niedopracowane. 

W SGS owszem, był jeden CM na których znajomy, któremu zainstalowałem, przehulał zadowolony pół roku - do czasu sprzedaży telefonu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...