Skocz do zawartości

Komputer działa , ekran w stanie czuwania !


Recommended Posts

Witam nie dawno oddałem komputer do formatowania ( z windows XP na windows 7 ) dzisiaj gdy go przywiozłem podłączyłem go tak jak zawsze ,ale wtedy gdy go właczyłem ekran nadal był w stanie czuwania (usłyszałem dzwieki logowania ) pomóżcie co to może być !

 

//przenoszę 

Edytowane przez kajitsu.
Link to post
Share on other sites

Najpierw wszystko bym rozłożył i przeczyścił sprężonym powietrzem przedmuchując sloty RAM i PCI (odkurzaczem nie polecam ze względu na możliwość wyładowania statycznego który może rozwalić płytę główną). Podczas ponownego składania upewnij się że wszystkie moduły RAM  karta graficzna tak jak i wtyczki zasilające z zasilacza są odpowiednio wpięte.

Gdyby nadal nie działało spróbował bym złożyć poza obudową (w instrukcji płyty głównej powinieneś znaleźć piny odpowiedzialne za włączenie komputera), w wersji minimalistycznej jeden moduł RAM jeśli jest zintegrowana karta to podłącz monitor do płyty głównej, bez dodatkowej karty.

Na koniec proszę o spis części komputera w tym marka i model zasilacza.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz piszę podaj config zestawu obowiązkowo z marką i modelem zasilacza, co do karty, może coś nie doszła w slocie albo jest czymś zapchany slot, rok temu składałem dla brata  zestaw objawy takie jak u Ciebie, od dziwo pomogło jak pisałem wyżej złożenie poza obudową, po ponownym złożeniu w obudowie wszystko działa do dzisiaj..

Link to post
Share on other sites

Co do składania w wersji minimalnej, są płyty główne z wyjściami do monitora które mają zintegrowaną kartę graficzną, działają  gdy brak w slocie kary graficznej.

PODAJ KONFIGURACJĘ .

Nie znając twojego configu to ciężko coś doradzić na ślepo, chyba że Tobie nie zależy na skutecznej pomocy  (przepraszam za darcie japy z caps-a może dojdzie :)

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...