Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Potrzebuje komputer do 1000zł - 1500zł

Mam obudowę, dysk twardy i zasilacz modecom feel 500 12v 500w (nw czy się przyda)

Najlepiej używane części bo taniej mnie to wyjdzie.

Ważne żeby była jakaś lepsza karta i procesor. Chce żeby lepsze gry chodziły mi na średnich. 

A  chciał bym aby było gdniazdo PC-I jakieś dobre żeby działała Avermedia Gamer HD Lite

 Zastosowanie komputera: gry,  multimedia,

    Maksymalna kwota jaką dysponujesz: ok. 1500

    Których części potrzebujesz?:  sam komputer

    Czy będziesz podkręcać sprzęt? Tak

    Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: Brak.

    Specjalne wymagania: Brak

    Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Mam obudowę, dysk twardy i zasilacz modecom feel 500 12v 500w

Edytowane przez KlodaPlay
Link to post
Share on other sites

Dysk twardy i obudowę - masz. Zasilacz jednak wypadałoby wymienić, bo Feel to najniższa półka i rodzi obawy o nowy sprzęt.

 

Za 1420zł mógłbyś zakupić zestawik z całkiem wydajnym Pentium Haswell G3420 i GTX 660, na komponentach o dość rozsądnej jakości. Dodatkowo gratis dostaniesz 2 gry (zawsze można sprzedać i "odzyskać" troszkę pieniędzy).

 

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyrViooyk8pzS5RsopWMrUwM1XSUTI1NzEAUjBsYmiJzDU1MrUEiZqamCOJEodjdZQyc$KLk0GWGQJFDJFk0dmG5JienJqXCDYc7GQjFH8YovDMzMBilqRZAbWmuDQXaA3QRCOQUFFiSaJ$dlFqMUjICCrgm5lanJmaXJUHVmhspGdqDJQpz85JTAnPSSzOqwQKGyjVAgCadE2p

Link to post
Share on other sites

Jest w tym bardzo skromny ułamek "racji", wynikający ze złej interpretacji faktów...

 

-sterownik AMD obciąża tylko jeden rdzeń procesora

-sterownik NVIDIA rozkłada się wielowątkowo

 

W związku z czym NVIDIA lepiej skaluje się wraz ze wzrostem rdzeni CPU, skoro testy robione są na ogół na bardzo mocnych wielordzeniowych CPU, to pozornie może się wydawać, że nagle 2-rdzeniowy procesor powoduje ogromną utratę wydajności.


Cały czas szykujemy ogromny test analityczny sterowników, uwzględniający różne procesory i konfiguracje multiGPU. Być może to rozwieje większość wątpliwości.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...