Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam na tej płycie NH-U12P wentylator NF-P12 jest nad modułem pamięci wpiętym w 1 slot, z tym że u mnie RAM ma radiator ale bez "grzebienia", zresztą jak byś miał komplet pamięci Dual Chanel np 2x4 GB wsiadasz w drugi i czwarty slot i nic przeszkadzać nie ma prawa.

Link to post
Share on other sites

Eee kolego,że komuś się trafiła jakaś wadliwa sztuka(zdaje się jeden user tam się skarży) to nie znaczy że trzeba przekreślać to mobo i się go bać.Moja od chwili kupna działała i działa bez zarzutu i tyle.Jak będziesz miał pecha to i mobo za 1000zł trafi Ci się jakieś wadliwe.W tej cenie nie ma lepszego wyboru.

Link to post
Share on other sites

lepiej dmuchac na zimne :P zawsze mialem u sibie mobo gigabita i nigdy żadnych problemów nie mialem z nimi dlatego sie zastanawiam ;P

 może mi ktoś pwoiedziec jak to jest z automatycznym przełączaniem z karty graficznej zintegrowanej na karte zewnętrzną? 

Edytowane przez Freta905
Link to post
Share on other sites

A co ma być wkładasz kartę graficzną do slotu PCI Express 3.0 lub 2.0 podłączasz kabel z monitora do karty graficznej i wszystko hula nic nie trzeba przestawiać (testowane na Shapphire VapporX HD 7950).

EDIT

Sam miałem dwa razy Gigabyte ale nie jestem aż tak sentymentalny.

Co do płyty mimo wszystko Extreme 4 ma lepsze wyposażenie i jest tańsza.

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Co do narzekań: nie tylko w Asrocku RAM może, ale nie musi, wadzić przy chłodzeniu. Ważne by brać RAM z niskim radiatorem. 

Co do płyt, to jak zaznaczył kolega Chudy, nawet najdroższa może okazać się wadliwa. Ja mam drugą płytę Gigabyte (wymiana z H67 na Z77) i jestem zadowolony. OC do 4.2GHz to kilka naciśnięć klawisza lub kliknięć myszą. Mój dzieciak ma i5 na Asrocku i też nie narzeka. 

Pozdro

Edytowane przez pawel8209
Link to post
Share on other sites

Ewentualnie jeszcze rozważ

MSI Z87-G45 Gaming /intel Z87, LGA 1150/

-8 fazowa sekcja zasilania

-Dużo radiatorów na płycie-niskie temperatury

-Dobre audio z SoundBlasterem

-Karta sieciowa Killer pomagająca zmniejszyć ping na źle zoptymalizowanych połączeniach

-Wsparcie SLI/CF
 

http://www.purepc.pl/plyty_glowne/test_msi_z87g45_gaming_odrobina_luksusu_w_rozsadnej_cenie?


Chyba jedyną jej wadą jest jedna kość BIOSu.

Edytowane przez GRAABI
Link to post
Share on other sites

 

 

jest gdzieś jakaś lista lutowanych IHsów bo nigdzie tego odszukać nie moge ale może coś źle robie

Sandy byly lutowane ale tylko na allegro je znajdziesz.

Jedynie s2011 ma lutowana czape ale to juz sa wyzsze koszta, jezeli chodzi o plyte

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...