Skocz do zawartości

Sony Vegas 8 Pro - Brak obrazu


Recommended Posts

Witam

Mam problem z Sony Vegas 8 a mianowicie gdy wrzucam klip video to jest obraz ale bez dźwięku. Klipy są w formacie .avi. Mam window7. Szukałem na innych forach ale nic nie znalazłem. Wyczytałem tylko że do Vegasa potrzebny jest Microsoft NET Framework 3.5 więc go zainstalowałem ale to nie pomogło.

 

Tutaj screen z Vegas'a

http://img203.imageshack.us/i/dfgdfgdfgdfg.png/

 

Ma ktoś jakieś pomysły?

Oczywiście rozdam pochwały!

Link to post
Share on other sites

Po wczytaniu pliku do GSpot http://img155.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaaaaaa.png/ co o tym sądzicie?

 

Tylko zastanawia mnie jedno jak przez dźwięk w filmiku mogę nie mieć obrazu?

 

Edit

No dobra to jeśli ten vegas nie działa to jaki polecacie program do tworzenia filmików. Chodzi mi o to że mam paręnaście klipów i chcę z tego zrobić jeden z ładnymi efektami i wrzucić na YouTube. Wymagania programu:

Przycinanie filmików

Przyśpieszenie/Spowolnienie w wybranym momencie

Ładne efekty

Dość prosty w obsłudze

I żeby przy zapisywaniu gotowego filmiku nie zajmował gigantycznie dużo miejsca

 

I jeszcze jeden edit :oops:

A może pomoże konwersacja do innego formatu? :]

Link to post
Share on other sites

Nie nie mam żadnych kodeków na kompie tzw. gdy zainstalowałem vegasa to najpierw robiłem inny filmik nagrywany aparatem cyfrowym i wszystko było ok był dźwięk i obraz.

Ale te pliki z których chce zrobić teraz filmik właśnie nie ma obrazu. I zaczołem szukać na forach dlaczego tak jest i dokopałem się do tego że może to być wina kodeków. Więc pobrałem pierwszy ale nie pomogło. Więc go odinstalowałem i napisałem o moim problemie na benchmark

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...