Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mysz Bloody V7 "zacina się" w grach

bloody v7skyrim battlefield 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 D4rkKiller

D4rkKiller
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:38

Witam !

Mam problem z myszą Bloody V7. Mianowicie, od niedawna "zacina sie" w pionie w grach [ na pulpicie jest ok ](na przykladzie Bf3 i Skyrim). W poziomie mysz dziala normalnie tak jak powinna a gdy patrze w gore lub w dol czuc jakby dpi na myszce sie zmienialo. Problem wystepuje od niedawna jak juz wspomnialem .Mysz posiadam nie wiecej jak 6 miesiecy ( chcialbym rowniez zaznaczyc ze dbam o swoj sprzet tj. nie rzucam nim itd. :D ). System to Win7 64bit. Ktos zna rozwiazanie ?

Użytkownik D4rkKiller edytował ten post 06 styczeń 2014 - 15:42

• 0

#2 ezzio

ezzio
  • test-gear.pl

• 558 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:53

Może masz ustawione różne dpi dla osi X i Y w sterownikach (o ile jest tam taka opcja;p)

• 0

## z tego konta korzystają 2 osoby ##
1(hya). CM MasterKeys Pro S (brown), DM1 Pro, Taito 2017, AKG Q701/Philips Fidelio X1/Kave 5.1 Analog, SB ZxR//ODAC+O2, Roccat Apuri
2(ezzio). Qpad MK-50(red), SS Rival, Zowie G-TF Speed, QH-90/HMC631, Xonar Essence, Roccat Apuri

>>>> masz problem z wyborem myszki, klawiatury, podkładki lub słuchawek? --> www.test-gear.pl <<<<

#3 D4rkKiller

D4rkKiller
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:56

Może masz ustawione różne dpi dla osi X i Y w sterownikach (o ile jest tam taka opcja;p)

takiej opcji wlasnie chyba nie ma . przynajmniej ja jej nie widze. i w grze nie wyglada to tak ze na osi x jest normalnie a na y mniej dpi tylko na osi y mysz sie "przycina". tak jakby podczas ruchu np. w gore dpi sie zmienialo kilka razy na sekunde. raz szybciej raz wolniej

• 0

#4 Avest_PL

Avest_PL
  • Bywalec

• 125 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 16:02

Zresetuj ustawiania w tym programie od myszki miałem podobnie w moim Ghost Avago 5050

• 0

#5 salahadin

salahadin
  • Dyskutant

• 235 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 14:30

A nie masz czasem tego calego durnego systemu od a4techa do kotroli recoilu w FPSach? Bo z tego co czytałem jak ma rzekomo to działać to opis twojego problemu pasuje do sfiksowania tego systemu ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bloody v7skyrim, battlefield 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych