Skocz do zawartości

Tablet (7 cali) z 3g. Do czytania, przeglądania ppt, netu. Jaki polecacie?


Recommended Posts

Witam!
Planuję zakupić tablet, nie potrzebuje demona prędkości, ponieważ cel użytkowania to głównie internet, przeglądanie ppt, doc, ebooków. Tak, wiem, że do ebooków są czytniki, ale zależy mi też na stałym dostępie do internetu, dlatego wymogiem jest tablet z 3G. Z tego względu, że w głównej mierze będę na nim czytał, to zależy mi też na tym by miał dobrą matrycę, rozdzielczość. Kwotę jaką chciałbym przeznaczyć to jakieś 600zł, ale nie jest to max.
Wiadomo najlepszym rozwiązaniem byłby tutaj Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3g lub Nexus 7, ale przeglądając internet natrafiłem na Navroad NEXO 7 (dobre opinie i oceny w recenzjach), GoClever Aries 70 (oba w cenie ok. 600zł) oraz Lenovo A3000.
I teraz moje pytanie czy warto dopłacić ponad 200zł do Samsunga lub Nexusa? Chętnie wysłucham opinii ludzi, którzy korzystaja z NEXO lub Aries'a (jak z awaryjnością, obsługą gwarancyjną itd).

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje.
Dzięki wielkie za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Nie ukrywam, że ten Kiano przykuł moją uwagę. W recenzjach wygląda obiecująco:)

Jak wygląda obsługa Aero2?
Jeżeli bym już bym wydał 700zł na Kiano, to czy warto jeszcze przyoszczędzić i dołożyc do Galaxy Tab'a 3 7.0 3g?

 

EDIT:

Myślicie, że warto http://allegro.pl/tablet-asus-google-nexus-7-32gb-4x1-2ghz-wifi-gps-i3865330301.html ? Na rynku dostępna wersja 32gb jest tylko z 3g czy są też bez 3g?

 

EDIT2:
Byłem dzisiaj w jednym z elektromarketów i pomacałem trochę Elegance 8 i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Stwierdziłem również, że 7cali to jednak za mało, 8 będzie wystarczające :)
W necie natknałem się na Haierpad d85? Może się ktoś wypowiedzieć na jego temat, ponieważ w xkomie można go kupic za 549zł

 

Edytowane przez piotr3kk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...