Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zniekształcony obraz z projektora

projektor problem zniekształcony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 nelson_muntz

nelson_muntz
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 03:46

Witam wszystkich forumowiczów!

Kilka dni temu zakupiłem projektor Optoma HD25e i wydaje mi się, że jest uszkodzony...

Lewa strona wyświetlanego obrazu jest zniekształcona, jakby delikatna(ale łatwo zauważalna fala).

Na dole obraz zakrzywiony jest do środka, natomiast u góry jakby wyciągnięty na zewnątrz i w górę, ponadto w tej samej części obrazu(lewy, górny bok) właściwie niemożliwe jest ustawienie idealnej ostrości (w porównaniu do reszty obrazu). Poza tym projektor spisuje się doskonale, z prawej strony można przystawić poziomnicę. Dlatego wydaje mi się, że może to być uszkodzenie.

Bardzo proszę o informację czy ktokolwiek z Was spotkał się z czymś takim i co radzicie z tym zrobić?

• 0

#2 drachenfeles

drachenfeles
  • Let the Galaxy Burn!

• 19606 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 03 styczeń 2014 - 11:26

jeżeli zmiana kabla nie pomoże, jeżeli nie da się tego skorygować z poziomu menu i nic nie psoci w sterowniku grafy, oddać na gwarancję lub (jeżeli zamówiłeś przez internet) zwrócić "w terminie do 10 dni" i kupić coś porządnego

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: projektor, problem, zniekształcony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych