Skocz do zawartości

Recommended Posts

No właśnie mowię, potencjału i7 nie wykorzystam, przeróbki nie ma na tyle żeby to była dla mnie jakaś znacząca różnica a w grach to tylko pare fps.. Co do grafiki.. No trzeba do 780 pare stówek dopłacić, a tak samo wydaje mi sie ze na moje potrzeby 770 4gb od Asusa powinno wystarczyć.. Płyta albo Asus formula albo msi, z czego bardziej do mnie przemawia Asus.. Ram ten kingston, i tu pytanie lepiej 16gb 1600, czy 8gb 1866? No i dalej ten zasilacz, może corsair ax 760?

Edytowane przez piotrekov
Link to post
Share on other sites

Zestaw do zatwierdzenia:

Obudowa: Corsair 750d.

MOBO: Asus Maximus VI Formula

CPU: i5 4670k

Cooler: Dark rock pro 2

SSD: Samsung evo 120gb

HDD: WS Blue 1tb

RAM: Kingston beast 8gb 1866

PSU: Corair ax 760

Grafika: Asus gtx 770 2gb DCUII

Monitor: ASUS VX239H

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio pytałem się, czy 650W starczy na SLI 760. Dostałem odpowiedź, że tak, jeżeli to dobrej firmy zasilacz (chociaż i tak na styk będzie). Wychodzi na to, że najlepiej 700+ brać.

SuperFlower 650 golden green u kumpla dawał radę przy SLI 770tek i podkręconej i7emce :)

Edytowane przez GRAABI
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zestaw zakupiony:

Obudowa: corsair 750d

Zasilacz: Enermax platimax 750w

Mobo: asus z87 maximus vi formula

Cpu: i5 4670k

Chłodzenie: corsair h100i

Ssd: samsung evo 120gb

Monitor: IIYAMA XB2485WSU

Ram: kingston beast 8gb 1600

 

Na samym początku powiem ze płyta nie pasuje całkowicie do obudowy, przez tylni pancerz. Dokładniej nie można zainstalować tylnego panelu i/o.

Wiatraczki standardowe od corsair h100i są w miarę ok, ale przy wolnych obrotach są słyszalne, tak jakby nie chodzą płynnie tylko stukaja, spróbuje je jeszcze raz zakręcić na odwrót lub jeszcze raz tak samo, może to coś pomoże:) jeden wiatraczek od obudowy stuka lekko, co tez jest trochę irytujące jak na obudowę tej klasy, no ale prędzej czy pózniej wiatraczki zostaną wymienione wiec sie tym nie przejmuje za bardzo:p poza tym nie jest to aż tak straszne.

 

Do zestawu jeszcze dokupie Gtx 770 od Asusa. I powinno byc ok:)

Edytowane przez piotrekov
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...