Skocz do zawartości

TV online, istnieje czy nie?


Recommended Posts

 

 

.... a oglądanie na zwykłym koncie to borykanie się z limitami.
 

Zgadzam sie w 100%, - moje wymagania nie są za duże, interesują mnie programy głównie informacyjne, więc raczej 

nie powinno być żadnej komercji. Natomiast real jest taki, że albo rejestracja, albo nr telefonu albo nie wiadomo co  

jeszcze wymagają a i tak jakość pozostawia wiele do życzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

 

Czasami zaglądam na telewizjada.net
 

Coś mi się wydaję, że ta strona niedługo podzieli los weeb.tv. Na początku można było swobodnie oglądać wszystkie kanały bez żadnych limitów a obecnie jest to praktycznie niemożliwe. W weekend jest takie oblężenie, że nawet strona nie chce się ładować. W tygodniu też nie jest ciekawie ale już trochę lepiej. Także na początku było fajnie ale się skończyło...

Link to post
Share on other sites

Zależy też co chcesz oglądać i kiedy wbijesz. Ja na przykład przy pierwszej połowie meczu(Polska - Macedonia) myślałem, że wyrzucę wszystko co mam w pokoju przez okno, druga połowa już bez najmniejszego problemu. Zacząłem oglądać w 10 minucie.

 

Jeżeli oglądam np. Fox to zdarzają się jakieś piksele na ekranie ale ogólnie da się oglądać.

 

Podzielam jednak opinię, wraz ze wzrostem popularności będzie gorzej, niestety...

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem sobie dzisiaj premium na tej stronie http://yoy.tv/i szczerze szału nie robi. Wziąłem najniższy pakiet za chyba 3,59zł na 3 dni i sytuacja podobna jak z weeb.tv. Sporo kanałów "nie transmituje" i do tego wszystkiego jakość obrazu powiedziałbym tragiczna, nawet na kanałach HD. Nie wygląda to nawet na 480p, bardziej na 240p. Głównie zależy mi na kanałach sportowych, żeby obejrzeć na weekendzie F1 i MotoGP a jeśli tego nie będzie to mam to gdzieś. 

Link to post
Share on other sites

Zdaje się, że pytanie z #1 wciąż aktualne, już trochę wałkujemy ten temat i wychodzi na to, że net i tv 

różnymi drogami chadzają ;) , co dziwi w przypadku tak szybko rozwijanej technologii.

Albo ktoś ma interes w tym, aby tego aliansu nie tworzyć :( .

Link to post
Share on other sites

Wziąłem sobie pakiet sportowy w Ipla za 10zł na miesiąc i więcej mi do szczęścia nie potrzeba ;) Przynajmniej mam pewność że bez problemów będzie śmigać wtedy kiedy trzeba :P A tak swoją drogą ostatnio szukałem sporo tego rodzaju rozwiązań i dochodzę do wniosku że za darmo nic nie ma a jak jest to dobre tylko na początku. Później wraz ze wzrostem liczby oglądających taka strona nie wyrabia.  

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Szczerze, próbowałem kilka i żaden nie zasługuje w/g mnie na płacenie za to co się dostaje w zamian. Na kanałach sygnowanych jako HD jakość koszmarna, jakby to leciało w 480p a nawet w 240p, nie mówiąc o opóźnieniach w transmisji sięgających przeszło minuty względem "zwykłej" tv. 

Link to post
Share on other sites

Też próbowałem i właśnie tam nie dość że cięło to jakość była fatalna, w HD wyglądało jakby leciało w 240p i na każdym serwisie tak zbywają ludzi, że jakość zależy od osoby która to udostępnia. Więc właściwie za co wy bierzecie kasę jak wszystko macie daleko w poważaniu. Osobiście jestem zdania, że nie ma telewizji internetowej która warta byłaby jakichkolwiek opłat. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Wziąłem na miesiąc sprawdzić, wyszło jakieś 28zł ale szału nie ma. Fakt wszystko buforuje się bez problemu ale to w końcu premium więc musi. Natomiast jakość obrazu taka sobie, na kanałach "HD" czasami wygląda jakby to leciało w SD albo niżej :P Jest też dość spore opóźnienie względem standardowej tv, przykładowo odpaliłem teraz skoki na tvp1 to opóźnienie sięga jednego skoczka czyli ~2min  :-> Sama subskrypcja jest na dwie przeglądarki czyli jakby 2 różne urządzenia. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...