Skocz do zawartości

TV online, istnieje czy nie?


Recommended Posts

Czy jest portal, który dostarcza faktycznie programy TV przez internet na żywo, te które dostępne są jedynie na platformach płatnych. Nie myślę o komercji z wysokiej półki tj. filmy, sport a jedynie o programach informacyjnych tj. TVN 24, Superstacja, inne.... .

Wszelkie zapowiedzi w necie kończą się na tym, że można oglądać dane programy, ale nie online tylko ze znacznym opóźnieniem.

 

Może Was będą interesowały inne programy tematycznie, niewykluczone, że ten temat może być drogowskazem dla tych którzy nie chcą w abonamencie 100..1000 programów, a jedynie kilka wyselekcjonowanych i to za free.

Z góry dzięki fest za wszelkie sugestie.

Edytowane przez KR_2X
Link to post
Share on other sites

Co innego raczej będzie ciężko znaleźć, bo więszkość telewizji online bazuje na weeb.tv

 

Sam kiedyś szukałem transmisji online tvn24 i nie znalazłem. Raczej nikt tego nie streamuje, bo po prostu zbyt mało ludzi ogląda stream z programu informacyjnego.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem coś takiego, aplikację na telefon, może pójdzie tez w kompie?

http://forum.android.com.pl/f606/polska-tv-darmowa-telewizja-internetowa-342132/

 

Streamuje?, nie bardzo wiem o co chodzi, zaraz podpowie mi wujek google :)  .

Już mam , ale w przypadku mediów strumieniowych to tylko live, bo o to

p chodzi w 

programach informacyjnych :) .

Edytowane przez KR_2X
Link to post
Share on other sites

Szkoda czasu na telewizję, tym bardziej an szukanie jej alternatywnych wersji online. 

 

Nie żebym był jakiś bezczelny, wulgarny, czy coś, ale: co nas to obchodzi co myślisz o telewizji? Kolega założył temat, bo on oczekuje pomocy i akurat może on woli swój wolny czas na oglądanie telewizji aniżeli ślęczenie przed komputerem? 

 

 

?, sorry nie kumam :( .

Ta aplikacja została usunięta ze sklepu play. Już jej nie pobierzesz.

Link to post
Share on other sites
Kolega założył temat, bo on oczekuje pomocy i akurat może on woli swój wolny czas na oglądanie telewizji aniżeli ślęczenie przed komputerem? 

Za dużo nie ślęczę przed tv z dwóch powodów, brak czasu a po drugie mam w chacie 2 kobitki :) i one mnie skutecznie rugują sprzed tv.

Tak na serio, przychodzę wieczorem do domu zaczynam od sprawdzenia poczty a potem chętnie pooglądałbym wiadomości czy tez programy informacyjne  w czasie, gdy moje królewny oglądają: "jak oni gotują", "jak oni tańczą", "barwy szczęścia" i in. Drugi tv nie wchodzi w grę...., tak sobie wymyśliłem programy info przez komp. ze słuchawek, - nie zakłócam i nie jestem zakłócany babskimi programami. Ot taki to szpunk ( jakby to powiedziała Pipi Lanstrung :( ) .

 

 

Ta aplikacja została usunięta ze sklepu play. Już jej nie pobierzesz.

.

Dzięki.

Edytowane przez KR_2X
Link to post
Share on other sites
Zostają Ci kanały na weeb :D ale tam jest chyba polsat news albo superstacja jeśli dobrze pamiętam

Superstacja i tvn24 ale od kilku dni  są w trybie "nie nadaje". O co chodzi z udostępnianiem programów na web.tv., tj udostępnia

dla przykładu Damcio, mateusz...- źródło tego sygnału pochodzi od przypadkowych osób?.

 

 

 

Nie myślałeś o tunerze TV do PC ?

Myślałem, nawet mam tuner w kompie ale niestety jest problem z sygnałem. Wiem, że głupio zabrzmi, ale nie ma kablówki (XXI wiek.... :( ), wspólnota nie chce się zgodzić na dziurawienie  elewacji. Na balkonie mam antenę, z której sygnał idzie do tv., telewizor od kompa jest oddalony kilkanaście metrów, można by przeciągnąć ale i tak pozostaje z naziemnej tylko tvp info i wiadomości na polsacie i tvn, w które ciężko jest mi się wstrzelić czasowo.

Tvn24 albo superstacja nadaje na okrągło i dlatego leżą w kręgu moich zainteresowań :) .

Edytowane przez KR_2X
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Polecam www.goldvod.tv mają oni własne streamy w bardzo dobrej jakości, sam korzystam.

 

Rymowanka specjalnie dla was:

 

W Internecie stron z telewizją online jest wiele,
lecz tylko jedną wam polecę  moi przyjaciele.
Jest to strona stabilna z najlepszą jakością,
gdzie przyjmą was z wielką radością.
I nie tylko telewizję online tam mają,
bo filmy i seriale też dorzucają.
Jeżeli dokupisz premium to dostęp masz swobodny,
więc lepiej żebyś miał też i fotel bardzo wygodny.
Nie ma co się długo zastanawiać,
na GoldVOD.tv należy konto zakładać.
Jeszcze tylko na koniec na Facebook'u daj im lajka,
niech znajomi wiedzą że prawda a nie jakaś bajka.

Link to post
Share on other sites

Polecam www.goldvod.tv mają oni własne streamy w bardzo dobrej jakości, sam korzystam.

Co to znaczy że mają "własne streamy", bo z tego co się orientuję to zawsze uzytkownicy dodają własne żródła. Nawet na FB był wpis, że osoba która miała udostępniać kanał "XX" nie jest w stanie togo dokonać. Jakby mieli "własne" kanały to by mieli wszystko, a tak tylko wykorzystują innych do udostępniania, zresztą jak większość takich portali - bez użytkowników, którzy udostepniają własny kanał nikt daleko nie zajedzie bo koszta serwerów by ich zjadły. Ja osobiscie polubiłem wtyczke do XBMC i TV jest za free.

Edytowane przez bolso
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja od dłuższego czasu oglądam telewizję online. Próbowałem już wielu stron, jednak zazwyczaj wszystkie przerywały itd. Kolega polecił mi stronę e-screen.tv . Na początku byłem do tego sceptycznie nastawiony, jednak wszystko jest ok. Jest wiele kanałów w HD, transmisja  nie przerywa.  Za dzień oglądania płacę 62 gr. Wydaje mi się to nie wiele jak za taką ilość kanałów i jakość obsługi. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

pewnie ze istnieje na weeb musisz płacić a u mnie masz za free http://free-tv-seb.blogspot.com/

 

A już miałem nadzieję, że faktycznie ;) , po 7 min. oglądania TVP-INFO czarny ekran :(

 

http://imgur.com/2eIzwOd

 

 

 

name='bolso' timestamp='1407404028' post='1530265'] Ja osobiscie polubiłem wtyczke do XBMC i TV jest za free.

 

Mógłbyś coś więcej na ten temat podać.

Edytowane przez KR_2X
Link to post
Share on other sites

Szkoda czasu na telewizję, tym bardziej an szukanie jej alternatywnych wersji online. Znalazłem kilka pod frazą "telewizja na żywo online" jednak po kilku minutach poddałem się, może ktoś ma lepszy pomysł "jak rozgryść tego orzecha" ;- )

podsyłam link do mojego bloga z tv online http://free-tv-seb.blogspot.com/ po lewej stronie masz menu i wybiesz tv online. Pozdrawiam i myśle że pomogłem

Ja od dłuższego czasu oglądam telewizję online. Próbowałem już wielu stron, jednak zazwyczaj wszystkie przerywały itd. Kolega polecił mi stronę e-screen.tv . Na początku byłem do tego sceptycznie nastawiony, jednak wszystko jest ok. Jest wiele kanałów w HD, transmisja  nie przerywa.  Za dzień oglądania płacę 62 gr. Wydaje mi się to nie wiele jak za taką ilość kanałów i jakość obsługi. 

to zobacz mojego bloga z tv online http://free-tv-seb.blogspot.com/

Co to znaczy że mają "własne streamy", bo z tego co się orientuję to zawsze uzytkownicy dodają własne żródła. Nawet na FB był wpis, że osoba która miała udostępniać kanał "XX" nie jest w stanie togo dokonać. Jakby mieli "własne" kanały to by mieli wszystko, a tak tylko wykorzystują innych do udostępniania, zresztą jak większość takich portali - bez użytkowników, którzy udostepniają własny kanał nikt daleko nie zajedzie bo koszta serwerów by ich zjadły. Ja osobiscie polubiłem wtyczke do XBMC i TV jest za free.

zobacz u mnie na blogu że można oglądać tv online http://free-tv-seb.blogspot.com/

Superstacja i tvn24 ale od kilku dni  są w trybie "nie nadaje". O co chodzi z udostępnianiem programów na web.tv., tj udostępnia

dla przykładu Damcio, mateusz...- źródło tego sygnału pochodzi od przypadkowych osób?.

 

 

 

Myślałem, nawet mam tuner w kompie ale niestety jest problem z sygnałem. Wiem, że głupio zabrzmi, ale nie ma kablówki (XXI wiek.... :( ), wspólnota nie chce się zgodzić na dziurawienie  elewacji. Na balkonie mam antenę, z której sygnał idzie do tv., telewizor od kompa jest oddalony kilkanaście metrów, można by przeciągnąć ale i tak pozostaje z naziemnej tylko tvp info i wiadomości na polsacie i tvn, w które ciężko jest mi się wstrzelić czasowo.

Tvn24 albo superstacja nadaje na okrągło i dlatego leżą w kręgu moich zainteresowań :) .

podsyłam link gdzie za free oglądasz tv online http://free-tv-seb.blogspot.com/

Tak jak powiedziałem. Będzie ciężko znaleźć taką telewizję online ze względu na małą oglądalność. Zostają Ci kanały na weeb :D ale tam jest chyba polsat news albo superstacja jeśli dobrze pamiętam

jest wiele kanałów do oglądania wbijaj na http://free-tv-seb.blogspot.com/ i oglądaj

Link to post
Share on other sites
Przecież to normalny stream z weeb.tv tego seby

 

Nie bardzo kumam, czy to oznacza, że się jednak nie płaci?, fakt, że jest małomówny :( .

Więc ta strona nie jest seby1?. Nie ukrywam, że nie jestem za mocny w te klocki ;) .

Edytowane przez KR_2X
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...