Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Lg l9 vs Lumia 625 vs Sony Xperia L vs myPhone Next lub coś używanego!

Lg Myphone Sony Nokia Lumia 625 Używany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rekkek

rekkek
  • Amator

• 45 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 08:33

Witam wszystkich! 

Poszukuję telefonu do MAX 700 zł. Telefon zamierzam kupić na allegro lub tablica (chyba że polecicie mi myPhona to kupie w Euro). Może być używka w dobrym stanie na gwarancji! Rozmiar wyświetlacza koniecznie 4-5 cali powyżej 5 się nie pcham. Do tej pory miałem andka z wersją 2.3 więc może być andek i WP. Telefonu będę używał głównie do przeglądania netu, słuchania muzyki, grania w podstawowe gry, oglądania filmów, czytania ebooków i robienia zwykłych zdjęć. Najważniejsza dla mnie jest wydajność i duży ekran. Moje propozycje to:

-Lg l9

-Sony Xperia L

-myPhone Mext

-Lumia 625

-Jakaś używka 

• 0

#2 petekolakowski

petekolakowski
  • Dyskutant

• 152 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 09:29

Tylko Lumia. Wydajna, Windows jest bardzo dopracowanym systemem, masz wsparcie do 2016 roku, no i jest coraz więcej fajnych gier i aplikacji. Aparat też bardzo dobry. Polecam! 

• 0

#3 marek8967

marek8967
  • Gaduła

• 435 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 11:04

Oczywiście LG L9 najlepszy w tej cenie, świetny ekran, stosunkowo dobra wydajność. w san andreas bez problemu pograsz ;)

• 0

#4 rekkek

rekkek
  • Autor tematu
  • Amator

• 45 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 17:53

A jednak zmiana planów budżet spadł do 500 zł max i będę kupował Lenovo a820. I tu moja prośba czy może ktoś mi polecić sprzedawce na allegro który sprzedaje a820 nową tylko żeby było cło itp zapłacone żeby potem w domu nie było problemów. Może oczywiście być sprowadzany z zagranicy. Z góry dzięki :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Lg, Myphone, Sony, Nokia, Lumia, 625, Używany

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych