Skocz do zawartości

Blue screen BAD_POOL_HEADER win7


Recommended Posts

Przy próbie instalacji programów albo gdy chcę włączyć firefoxa pojawia się Blue screen BAD_POOL_HEADER .Zrobiłem defregmantacje, aktualizacje systemu, chciałem przeskanować dr web ale nie mogę go zainstalować . Jeśli ktoś może to proszę o zerknię[/i]cie na logi może nie będzie trzeba przywracać systemu .

otl

extras
log otl

silent
log

RSIT
log

teraz jak chciałem hdtune zainstalować pojawił się inny blue screen

 

win32sk.sys
Page Fault Found In A Non Paged Area

 

Skanowałem memtestem  0 błedów
 

Edytowane przez capslo
Link to post
Share on other sites

BAD_POOL_HEADER - Najczęściej błąd powoduje driver/sterownik jak również błąd może być spowodowany wadliwym działaniem dysku bądź pamięci.
Rozwiązaniem możę okazać się aktualizacja sterowników, sprawdzenie dysku pod kątem wystąpienia bad sektorów, SMART z hd tune z
 i test kości ramu programem memtest86

 

Test kości robi się pojedyńczo  tak przy okazji.

 

uruchom cmd i wpisz "Chkdsk"

 

Prawdopodobnie system uwalony i format niestety . Chociaż  podaj kody błędów, pobierz sobie BlueScreenView i wrzuć screeny

 

To zainstaluj crystal disk info

Edytowane przez Sakret
Link to post
Share on other sites

Dodam , że to laptop ma 2Gb ramu.Mem test uruchamiałem z hirenasbot cd test trwał 30 min .Chciałem uruchomić tego mini xp ale coś nie chce się uruchomić. Crystal disk nie mogę  zainstalować blue screen  bad pool header.Chdsk zrobiłem zero uszkodzony sektorów ,Później wpisałem z /f i przy uruchomieniu lapka sprawdzał i naprawiał .Nadal to samo .Chyba trzeba będzie system wgrać

 

Blue screen viev udało się zainstalować

 

http://zapodaj.net/d317075d487ef.png.html

Edytowane przez capslo
Link to post
Share on other sites

Ja nadal uważam, że to Avast. Miałem dokładnie to samo. Usunął Ci się z menu start, ale fizycznie go nadal masz lub masz jego nową aktualizację, która wywala Ci system próbując się zainstalować. Wyczyść po nim wszystkie pliki, usuń z rejestru i wyczyść cache. U mnie pomogło skutecznie. Nie będzie wówczas potrzebny format.

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

When I try to install programs or when I want to enable firefox, I get Blue screen BAD_POOL_HEADER. I did defregations, system updates, I wanted to scan the web dr but I can not install it. If anyone can, please take a look at the logs, you may not need to restore the system.

 

otl

 

extras

log otl

 

silent

log

 

RSIT

log

 

now how I wanted to install hdtune another blue screen appeared

 

win32sk.sys

Page Fault Found In A Non Paged Area

 

Scanned memtest of 0 errors

----------

Actually works for me on this website and found a solution on this error.

https://www.errorsolutions.tech/error/bad-pool-header-windows-7/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...