Skocz do zawartości

Karta do 400-500zl (Nvidia)


Recommended Posts

Procesor: AMD FX-4100

Plyta Glowna: MSI 760GM-P21 (FX) (MS-7641)

Obecna Karta: GTX 275

Zasilacz: Corsair CX600M

Monitor: 1920x1080

 

Jaka polecacie mi karte graficzna z tego przedzialu cenowego dla tego zestawu, moga byc takze uzywki w dobrym stanie. Nie interesuje mnie oszczednosc pradu interesuje mnie wydajnosc karty no i oczywiscie cena.

Edytowane przez dawideq161
Link to post
Share on other sites
pociagnie ja moj zasilacz

oczywiście że tak

 

ale ta karta to przestarzała konstrukcja  

- starsza technologia

- wyższe temperatury

- wyższy podbór prądu 

 

a gtx 660

- nowsza technologia

- mniejsze temperatury

- mniejszy podbór prądu 

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

 

 

Mnie kusi ta GTX660, ale mało komentarzy ma. I paragonu brak w dodatku, więc z gwarancji nici.

kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi :o ryzyk fizyk dzwoń do gościa i wypytaj co i jak może da jakąś rozruchowa na 7-14 dni 

zawsze możesz karte zwrócić do 10-dni  jeśli zakup robiony jest przez internet 

Link to post
Share on other sites

kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi :o ryzyk fizyk dzwoń do gościa i wypytaj co i jak może da jakąś rozruchowa na 7-14 dni 

zawsze możesz karte zwrócić do 10-dni  jeśli zakup robiony jest przez internet 

Do 10 dni to jak kupujesz w sklepie i nie na firme, jak kupujesz nie od firmy to 10dni nie obowiazuje....

Link to post
Share on other sites

to tu jest ciekawy artykuł

 Kupiłeśbutyw sklepie internetowym. Wszystko jest z nimi w porządku, poza tym, że odcień jest zdecydowanie inny, niż wskazywało na to zdjęcie w komputerze. I... nie pasują 

Powód nie ma znaczenia. Może być całkiem błahy, wolno ci się po prostu rozmyślić. W ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki masz prawo odesłać buty - bez podawania przyczyny.

Gwarantuje ci to prawo do odstąpienia od umów zawieranych na odległość. Sklep ma obowiązek poinformować cię o tym na stronie (w regulaminie zakupów). Jeśli tego nie zrobi, okres, w którym masz prawo do takiego zwrotu wydłuża się z 10 dni do 3 miesięcy! Zwracany towar nie może nosić śladów użycia (metka, oryginalne opakowanie itp.). Odsyłasz go na własny koszt, za to sklep musi zwrócić ci pieniądze za buty i wysyłkę (ze sklepu do ciebie). Ma na to 14 dni.

Nie wszystko zwrócisz - Jest kilka wyjątków od tej reguły. Nie będziesz mogła zwrócić: przedmiotów kupionych na licytacji, płyt CD, DVD i programów komputerowych bez oryginalnego opakowania, produktów, które szybko się psują (np. artykuły spożywcze) i rzeczy wykonanych na indywidualne zamówienie.


Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/archiwum/news-zasady-reklamacji-kiedy-prawo-jest-po-twojej-stronie,nId,421517?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...