Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najlepsza gra 2013 roku na PC


Gość effendi360

GRA ROKU 2013 FORUM BMK.PL  

178 użytkowników zagłosowało

  1. 1. WSKAŻ NAJLEPSZĄ TWOIM ZDANIEM GRĘ WYDANĄ W 2013

    • THE LAST OF US
    • GRAND THEFT AUTO V
    • SPLINTER CELL: BLACKLIST
      0
    • ASSASSINS CREED: BLACK FLAG
    • FIFA 14
    • NEED FOR SPEED: RIVALS
      0
    • METRO: LAST LIGHT
    • CRYSIS 3
    • BIOSHOCK: INFINITE
    • COMPANY OF HEROES 2
      0
    • TOMB RAIDER
    • BATMAN: ARKHAM ORIGINS
    • BATTLEFIELD 4
    • CALL OF DUTY: GHOSTS
    • DOTA 2
    • RAYMAN: LEGENDS
      0
    • DEAD SPACE 3
      0
    • STARCRAFT II: HEART OF THE SWARM
    • ARMA 3
      0
    • TOTAL WAR: ROME 2
    • EUROPA UNIVERSALIS IV
      0
    • BEYOND: TWO SOULS
      0
    • SAINTS ROW 4
    • DEVIL MAY CRY
      0
    • INJUSTICE: GODS AMONG US
      0
    • RESIDENT EVIL 6
      0
    • GRAN TURISMO 6
      0


Recommended Posts

Bez sarkazmów proszę. Skoro ktoś ma etykietkę "ekspert". To według jakichkolwiek standardów i według konotacji słowa ekspert. Powinien się wykazać wnikliwą wiedzą i obiektywizmem bo na takie opinie ludzie patrzą , z sądami tych ludzi się utożsamiamy i bierzemy je pod uwagę. A tutaj występuje jakiś dysonans i tendencyjne a przede wszystkim mało wnikliwe i obiektywne podejście do wątku. A tym bardziej nie ma logicznej argumentacji pisząc kolokwialnie na jechanie danej gry. The end.

Edytowane przez pmacieja
Link to post
Share on other sites

Jeszcze we wszystko nie grałem chociaż po ostatnich zakupach mam praktycznie wszystko na półce :D Z tych co przelazłem bój toczą ze sobą Bioshock Infinitive i Starcraft II HOTS. Najlepszy FPS i RTS tego roku czyli to co lubię najbardziej.

 

Effe dodasz Stara ?

Link to post
Share on other sites

@@pmacieja, jak na kogoś używającego tak bogatego zasobu słownictwa piszesz szalenie prymitywnie, nieumiejętnie używając znaków diakrytycznych czy rozpoczynając zdania w zupełnie losowych miejscach. I lepiej żebym nie usłyszał starego jak świat "piszę z telefonu".
Ponadto, nie szukałbym z góry sarkazmu w tamtej wypowiedzi, ale nie jestem ani adwokatem ani matką Bigiego więc niech on sam się do tego ustosunkuje (jeśli będzie chciał). Dodatkowo każdy "ekspert" ma wyraźnie wypisaną swoją dziedzinę (tutaj nawet w dwóch miejscach) i trzeba się wykazać wyjątkową ignorancją aby tego nie dostrzec.
Na koniec dodam, że same pretensje do braku obiektywizmu w podejściu do wątku mające wskazywać na dychotomię ekspercką są... kretyńskie. Jak można wymagać obiektywizmu od subiektywnej opinii danej osoby na temat danej gry?

I jeśli ma to wyglądać tak jak się zapowiada - szukanie sensacji i wszczynanie przepychanek, zwłaszcza na podłożu obowiązków/zachowania Ekspertów per se, czy tego tu eksperta to bądź pewien, że wyjedziesz stąd na taczce.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

DS3 było miałkie. Nie często zdarza mi się zwyczajnie zapomnieć o grze leżącej mi na dysku, a tak było w przypadku tejże właśnie. Propsuję płynność gry (oczywiście po v-syncu z panelu nvidii) ale poza tym była tak niezapadająca w pamięć, że DS4 jest mi totalnie obojętne.
Choć może szarpniemy się z kumplem na coop i zmienię zdanie.

Link to post
Share on other sites

Tytuł ankiety =  WSKAŻ NAJLEPSZĄ TWOIM ZDANIEM GRĘ WYDANĄ W 2013

Oczywiście Bigi mógł dopisać pogrubioną przeze mnie frazę w swoim poście ale przy takim tytule nie było to jakoś konieczne. To taka oczywista oczywistość. Tak więc proszę o niezakłócanie wolnej dyskusji panującej w tym temacie :)

Link to post
Share on other sites

Jedyną grą którą przeszedłem  był właśnie Doom 3.Grałem kiedy słońce świeciło,potem zamykałem od strachu.

 

Nie wiem czy się odważę zagrać w Doom 4...

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Do diaska trudny wybór! Ostatecznie oddałem głos na TR2013, ale równie dobrze mógłbym zagłosować na Metro LL, CoH2 czy Bioshock Infinite. Może nowe przygody Lary nie są rewolucją, ale to powrót w świetnym stylu. Natomiast gdyby nie to, że czekam na wersję PC GTA V, z pewnością zagłosowałbym właśnie na ten tytuł. Na tę serię nie ma mocnych.

Link to post
Share on other sites

Jak mam wskazać najlepsza grę wydaną w 2013 roku z takiej listy? Tutaj przedstawione zostały same topowe tytuły i naprawdę jest w czym wybierać.

Pod względem multiplayer SC:2 oraz BF4 są po prostu kosmiczne i tego typu gry uwielbiam najbardziej, ponieważ rywalizacja z przeciwnikiem siedzącym po drugiej stronie monitora jest czymś co uważam za najwspanialszą chcę współczesnych gier.

 

Liczy się przede wszystkim skill, obycie, doświadczenie i zimna krew :D
Dodatkowo, mogę delikatnie przypomnieć, że SC2 jest tolerowane w Korei jako sport zalicznay do dyscyplin olimpijskich ; )  Nie mówiąc, jak wiele wygrywają gracze w Ligach, które tam powstały.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...