Skocz do zawartości

Samsung galaxy S3 czy S3 mini.


Recommended Posts

Witam.Jako że skończyła mi się umowa w t-mobile postanowiłem przejść do Orange.

 

Abonament który wybrałem będzie wynosił mnie 65zł.Zaoferowano mi 2 telefony i teraz nie wiem który wybrać.

Samsung Galaxy s3 z dopłatą 570zł czy S3 Mini za 1zł.

Dodam że zależy mi najbardziej na jakości nagrywanego dzwięku kamery.

Czy warto dopłacać aż 570zł do S3  tylko dlatego że ma 4 rdzenie,lepszy aparat,no i jest (był) flagowym modelem Samsunga.?

Link to post
Share on other sites

S3 jest dobrym telefonem ale 570 zł dopłacić ? No nie, to chyba trochę za dużo bo nówkę wyhaczysz w granicach 1000 zł, więc dopłacenie ponad połowy wartości telefonu i jeszcze wysoki abonament to nie wiem czy to jest ekonomiczne. A co do telefonu to S3-jka jest dużo lepsza od S3 mini. 

Link to post
Share on other sites

Tak.Nokia 925 jest jeszcze oferowana ale ona ma windowsa co mi nie za bardzo pasuje no i nie mają jej na miejscu,tylko musiał bym czekać z tydzień.

Co do abonamentu to wybrałem taki gdyż mam aż 840min do wszystkich sieci do wykorzystania.Jako że często przebywam za granicą po 2/3 mieś. to jest do dla mnie bardzo dobra opcja.

 

Sam nie wiem...Duża jest różnica jakości zdjęć/nagrywania video pomiędzy s3 a s3 mini?

W tej chwili posiadam SE Arc S i nie wiem czy przesiadać się na s3 mini.

Edytowane przez mugen1
Link to post
Share on other sites

http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/formula_europa_unlimited2.html

tutaj masz chyba najlepszą taryfę jeśli chodzi o pobyt za granicami polski:

- nielimitowane połączenia i sms do wszystkich sieci

- 1000 minut w roamingu

To wszystko za 80zł z telefonem, bądź 60 bez telefonu. Zobacz co Cię tam interesuje z aparatów i napisz.

Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj w Play/u i ogólnie mają gorszą ofertę niż Orange.

Poza tym nie chce przekraczać abonamentu 70zł.

Mam jeszcze 2 opcje w orange.Abonament za 44zł (500 min do wszystkich sieci) oraz przez pierwsze 6 mieś nielimitowane rozmowy oraz sms do wszystkich  + telefon za 1zł Samsung galaxy S3 mini bądz włąśnie Galaxy Core lub za dopłatą 570zł S3.

Mam tez internet z telewizją z neostrady (orange) i od abonamentu 69zł odejmują mi 15zł za to że właśnie mam u nich tv i internet i wychodzi wtedy 44zł.

Z abonamentem za 80zł czyli 65zł (840 do wszystkich sieci) oraz również  przez pierwsze 6 mieś nielimitowane rozmowy oraz sms do wszystkich  + telefon za 147zł Samsung galaxy S3 mini bądz włąśnie za dopłatą 570zł S3.

Edytowane przez mugen1
Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się dokładać do S3 aż tyle. Z drugiej strony S3 mini, nie jest za dobrym telefonem - mimo małego ekranu widać pixele. Raczej nie zamula - siostra nie skarży się na to - ale jak miała SE Xperia Z10 mini, to też nie była zniechęcona...także na to wziąłbym poprawkę. A do tej lumii ile musiałbyś dopłacić? Ona robi bardo dobre zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem ile (podejrzewam że pewnie z 350/450zł ponad dopłaty).Jutro bądz w poniedziałek pojadę zobaczyć do innego miasta,może tam będą mieli.

 

Chyba wezmę tego s3 mini....chociaż ,mam taki mętlik w głowie że sam już nie wiem.

Z drugiej strony trochę boję się że s3 mini będzie kiepsko robił zdjęcia i ciągnie mnie do tego S3.

Tak czy innaczej chyba to i tak są lepsze telefony niż Arc S...

Edytowane przez mugen1
Link to post
Share on other sites

Są lepsze od Arc S. S3 mini może razić słabym wyświetlaczem - chodzi głównie o rozdzielczość i widoczność pixeli. S3 jest słabo wykonana, wyświetlacz lubi pękać - bardzo często spotykana wada tego modelu. Lakier złuszcza się z obudowy.

Jeśli jeszcze będą mieli lumie 920 za 49zł w tym abonamencie to będzie najlepsza opcja (L920 kształtuje się normalnie w cenach S3)- śmiało może konkurować jakością zdjęć z np. LG G2, który kosztuje ok 1600zł. Do tego jest bardzo solidnie wykonana - żaden samsung nie ma do niej startu pod tym względem - nawet S4, czy Note 3.

I tutaj fajnie, żebyś się przekonał do Windows Phone, bo naprawdę warto. L920 będzie lepsza niż S3, czy S3 mini. Wyświetlacz HD, super aparat, super wykonanie, do tego LTE, ładowanie bezprzewodowe + bardzo dobra darmowa nawigacja działająca bez użycia danych - offline.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Niestety nigdzie nie mają L920,ale dzwoniłem jeszcze na infolinie orange i dostałem jeszcze takie propozycje:

 

Sony Xperia SP dopłata 349zł + abonament za 54 zł (640 min do wszyskich) itd...

LG L9 za 1zł + abonament za 54 zł (640 min do wszyskich) itd...

Nokia Lumia 720 + abonament za 54 zł (640 min do wszyskich) itd... Boje się tego windowsa że nie będzie tam dużo aplikacji itd...

 

Który z tych były by lepszym wyborem pod względem aparatu (jak wiadomo czasami 8mpx nie równa się 5mpx)

 

 

P.S.:Telefon muszę wybrać do jutra więc prosił bym o szybkie rady :)

Edytowane przez mugen1
Link to post
Share on other sites

Są lepsze od Arc S. S3 mini może razić słabym wyświetlaczem - chodzi głównie o rozdzielczość i widoczność pixeli. S3 jest słabo wykonana, wyświetlacz lubi pękać - bardzo często spotykana wada tego modelu. Lakier złuszcza się z obudowy.

Jeśli jeszcze będą mieli lumie 920 za 49zł w tym abonamencie to będzie najlepsza opcja (L920 kształtuje się normalnie w cenach S3)- śmiało może konkurować jakością zdjęć z np. LG G2, który kosztuje ok 1600zł. Do tego jest bardzo solidnie wykonana - żaden samsung nie ma do niej startu pod tym względem - nawet S4, czy Note 3.

I tutaj fajnie, żebyś się przekonał do Windows Phone, bo naprawdę warto. L920 będzie lepsza niż S3, czy S3 mini. Wyświetlacz HD, super aparat, super wykonanie, do tego LTE, ładowanie bezprzewodowe + bardzo dobra darmowa nawigacja działająca bez użycia danych - offline.

W Każdej cenie, w każdym temacie polecasz tą beznadziejną lumie daj sobie spokój marny fanboju. Porównujesz lumie do note 3, proszę wyjdź i nie wracaj w tematach z telefonami marny trollu.

 

@Top

 

S3 jest dobrym telefonem, ale razem z abonamentem wysoko Cię to wyniesie i nie będzie zbyt opłacalne, a s3 mini nie jest zbyt dobrym telefonem. XPeria SP ma dobry aparat i jest dobrym telefonem :-)

Edytowane przez Alpen
Link to post
Share on other sites

Właśnie boje się że ten WP mi się nie spodoba i będzie totalna klapa.Przyzwyczaiłem się do Androida i jestem z niego bardzo zadowolony.

Wszyscy znajomi odradzają mi lumie ze względu właśnie na WP że nie ma na niego aplikacji itd...

Link to post
Share on other sites

aplikacji jest wbrew pozorom dużo. Ostanio większosc znajomych przeszła na lumie 720/520/625 i jest tego dużo i jedyna różnica pomiedzy tym ze jakoś tam obsługa sprawdza te appki więc nie ma tysiąca equalizerów bądź alkomatów w jezyku majów. jeśli masz doplacać tyle do s3 to się nie opłaca ale s3 mini też nie jest super opcją. fanboyem nie jestem ale ja bym na twoim miejscu wziął lumie a jak ci sie nie spodoba to sprzedał (dość duży popyt jest ostatnio na te telefony wiec nie bedzie problemem to ) i wtedy nawet wziął to s3. jak sie nie spoodba to zaoszczędzisz kase a jak spodoba to masz super telefon :)

Link to post
Share on other sites

Gdyby Nokia miała Andka to bym już ją dawno brał ze względu na to że ma lepszy aparat (nie pod względem mpx ale jakości i ostrości) i jest lepiej wykonana.Ehh Trudny wybór...

Napiszę niedługo co wybrałem i czy jestem zadowolony. :)

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak, że to są głupoty, które opowiadają : "BRAK APLIKACJI" "nie bierz WP, bo ten system jest słaby"
Dla tego Nokia nie ma androida, bo jest to niestabilny system, a Nokia nie chce sobie pozwolić na zacinający się system.

Aplikacji jest ok 200 000 i wciąż jest ich więcej. Niedawno wyszły takie gry jak Temple Run 2 i Subway Surfer, jest też wiele dobrych tytułów.
Co do aplikacji to powiedz jakich nie ma ?, może lepiej powiedz jakich potrzebujesz.

Decyzja należy do ciebie, najlepiej jakbyś przeszedł się do salonu/sklepu i zobaczył co i jak.
Dużo błędnych opinii wynika ze starej wersji WP7, bo to była dopiero klapa.

Link to post
Share on other sites

Telefony widziałem,trzymałem w dłoni i w moim odczuciu nokia była solidniej wykonana.

Jako że win 8 z tym swoim "genialnymi" kafelkami zraził mnie do takiego stopnia że go po prostu nie lubię...

To obawiam się tego samego w tym telefonie,że mi się to nie spodoba.I wiadomo czym to się skończy.

Z drugiej strony Xperia odrzuca mnie swoim aparatem który był tak zachwalany jak w moim Arc S a tak naprawdę robi gorsze zdjęcia nisz stary SE C902.

Czy odczuję dużą różnicę na + pomiędzy moim SE Arc S a Xperią SP?

Edytowane przez mugen1
Link to post
Share on other sites

W Każdej cenie, w każdym temacie polecasz tą beznadziejną lumie daj sobie spokój marny fanboju. Porównujesz lumie do note 3, proszę wyjdź i nie wracaj w tematach z telefonami marny trollu.

 

@Top

 

S3 jest dobrym telefonem, ale razem z abonamentem wysoko Cię to wyniesie i nie będzie zbyt opłacalne, a s3 mini nie jest zbyt dobrym telefonem. XPeria SP ma dobry aparat i jest dobrym telefonem :-)

Ej ej, ja nikogo nie obrażam! I nigdy nie porównałem note 3 do Lumii, więc co to za kłamstwa?!

Dlaczego cytujesz moje słowa ?  "Nie opłaca się dokładać do S3 aż tyle. Z drugiej strony S3 mini, nie jest za dobrym telefonem " to napisałem kilka postów wyżej - a Ty teraz piszesz to samo.

Jeśli miałbyś trochę ogarnięcia to wiedziałbyś dlaczego polecam tą Lumię temu użytkownikowi - ostatnio w abonamencie była za 49zł co jest najlepszą ofertą!

Co do fanboja - może i się stałem nim po tym jak niemal 4 lata użerałem się z Androidem oraz widzę jakie problemy mają współpracownicy i znajomi z tym systemem/telefonami opartymi na Androidzie.

 

Dodatkowo piszesz, że lumia 920 jest beznadziejna - wypowiedz się dlaczego. Dlatego, że nie ma miliona aplikacji, z których 90% jest bezużyteczna? Jeśli coś krytykujesz to podaj powód - tak samo podaj powody dla których SP jest lepsze od L920.

 

Zgłaszam do obsługi Twój obraźliwy post - mam nadzieję, że oni zrobią z Tobą porządek.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Muszę to jeszcze przemyśleć...Mam taki mętlik w głowie że sam już nie wiem.

Ostatecznie ułożyłem sobie coś takiego w głowie.SP potem S3 a następnie L720.

Może warto  dopłacić do tego S3? W końcu "był" to flagowy model samsunga i wiem co potrafi.To takie połączenie l720 z SP tak bynajmniej mi się zdaje.

Link to post
Share on other sites

Spytaj o L920, bo za 49zł jest najlepszym wyborem. 

S3 był flagowy, ale nie jest warty tych pieniędzy. Ponadto jest słabo wykonany - wyświetlacze pękają, lakier złuszcza się z obudowy, są problemy z przycinającym Androidem - szwagier wielokrotnie ma problemy z odbieraniem połączeń - podczas, kiedy dzwoni telefon dotyk przestaje reagować na kilka sekund i trzeba próbować, aż załapie. Ogólnie często zdarzają się przycięcia samego Androida. Jego nakładka jest bardzo ciężka i to właśnie przez nią są największe problemy - do tego posiada małowydajny czterordzeniowy procesor na starym układzie. Jeśli miałbyś go za 1zł, wtedy byłby to rozsądny wybór - max 200zł.

Link to post
Share on other sites

Pytałem o L920 i nie mają ich już nigdzie,nawet w magazynach.

Na 90% biorę Xperie SP.

Jeżeli ktoś ma Xperie SP niech się wypowie na jej temat,jakie ma odczucia z tym telefonem itd..

Edytowane przez mugen1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...