Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość DANNY__79

Przyznam, że mi się akurat filmiki Bakaka podobają. Dobrze ustawiony dźwięk, dobra jakość wideo, spokojny przekaz - ode mnie +

 

Co do samego zachowania lektora - jak zwykle słyszę trochę "naleciałości językowych".

Być może jest to związane z różnicami "kulturowymi" pomiędzy mną a autorem.

 

//pozdrawiam i do następnego filmiku :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Fera Pro jest nieco wydajniejsza niż Fera 2 a kosztuje w zasadzie tyle samo. Fortis to też fajny cooler, ale jemu przydałoby się dokupić lepszy wentyl, a to już powoduje, że w cenie około 150-160zl można mieć Errebooss'a, Prolimatech Basic 89, Macho 120 lub Macho B/W - jeśli się dobrze poszuka. Te coolery są lepsze niż Fortis ;)

Edytowane przez Bakak
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

super test jak byś mógł jeszcze najpopularniejsze schładzacze dodawać do testów co jakiś czas było by extra  ;)

jak masz możliwość dał byś test tego schładzacza Raijintek EreBoss bo moim zdaniem jest to świetna konkurencja dla macho bw

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

Cenowo ten cooler jest rzeczywiście niezłą konkurencją dla Macho, nie wspominając, że to niemal jego kopia :P Nie miałem możliwości przetestować go, ale mogłem "pomacać" w jednym ze sklepów i jakościowo trochę mu brakuje do Macho.

 

Chodzi głównie o to, że ma dość ruchome Finy, a same rurki cieplne jakby za krótkie co powodowało, że nie wszystkie wystawały ponad obrys górnej blaszki. Nie chce wyrokować, ale mnie to pachniało potencjalnym problemem w postaci odpadania ostatniego finu z coolera. A to może rodzić sporo innych problemów z uszkodzeniem kart rozszerzeń na czele. Oczywiście jest to tylko moje subiektywne odczucie, więc traktuj to raczej z przymrużeniem oka ;)

 

Co do wrzucania popularnych coolerów do testów to planuje małe porównanie, ale będzie to raczej zlepek różnych chłodzeń, które w ostatnim czasie udało mi się kupić lub załatwić niż duże porównanie tego co popularne. Takie rzeczy to tylko na....PC..Lalalalala ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@14r33k

 

To niezła cena za ten cooler, ale ja wolałbym już dołożyć kolejne 30zł i kupić Prolimatech Basic 89 w morelach za jakieś 160zł.

Fera 2 to w sumie wystarczający cooler dla twojego CPU, Be quiet to znów niewiele mocniejsze chłodzenie, a sporo droższe niż fera 2, a prolimatech jest w świetnej cenie w stosunku do swojej wydajności, która plasuje go niemal na równi z MACHO, ale on to już overkill. Chyba, że planujesz zmianę platformy na coś wydajniejszego i gorętszego wtedy nie ma co się szczypać i trzeba brać mocniejszy cooler ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...