Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Marginalna różnica po wymianie dźwiękówki i słuchawek.

xonar superlux roznica sluchawki maryny efekt mistyfikacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Plochy2

Plochy2
  • Bywalec

• 98 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 00:26

Witam! Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka ze słuchawkami i kartą dźwiękową. Są to Superluxy HD660 i Asus Xonar DG. Podłączone, zainstalowane (stery z płytki) i skonfigurowane dają marny efekt :/ Naczytałem się wielu opini i wszędzie zapewniano mnie że różnica będzie odczuwalna. Dotychczas używałem Easy Touch Dendroid 5.1 na USB i spiwywały się całkiem dobrze ale internetowi spece 'wyśmiali' mnie z tymi słuchaweczkami i zalecili przesiadkę na coś nnego :/ Co z tym zestawem  może być nie tak? Bo jakoś nie chce mi się dać wiary że to już wszystko   :o

Użytkownik Plochy2 edytował ten post 24 grudzień 2013 - 00:27

• 1

Intel Core i5 2400 | SilentiumPC Fortis HE1225 | Gigabyte GA-P61-S3 | Adata Gaming 2x4GB 1333MHz | SilentiumPC Deus M1 650w | Asus GeForce GTX550 Ti oc | SilentiumPC Gladius M40 + Okno + Mod | EasyTouch DENDROID 5.1 | Logitech G510 | Cyborg V1 | MadCatz R.A.T 7 | Asus Xonar DG | Superlux HD660 |

#2 iDaft

iDaft
  • Audiofan

• 1194 postów
  • Miejscowość:Kac Vegas

Napisano 24 grudzień 2013 - 01:02

Przeczytaj tak apropo kart ;) http://techon.pl/har...i-fiio-e12.html

Nie miałem tych Superluxów jeszcze, ale w nowym roku mają do mnie przyjechać na reckę. Jednakże bez słuchania spodziewam się sykliwej góry i w tym może być problem. Zapewne oczekujesz lepszego dołu, mniej wysokich i lepszą średnicę, tak?

• 0

#3 Plochy2

Plochy2
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 98 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 20:06

tak, lubuję niskie tony :)  no nic.. jeśli się zestaw nie sprawdzi to przyjanmniej sluchaweczki sie przydadzą na siłowni :) bo są świetnie wykonane i jak się juz je zalozy na glowe to same nie spadna na 100%! :D  Coś mogę z tym jeszcze zrobić? bo nie znam się prawie wcale :P

• 0

Intel Core i5 2400 | SilentiumPC Fortis HE1225 | Gigabyte GA-P61-S3 | Adata Gaming 2x4GB 1333MHz | SilentiumPC Deus M1 650w | Asus GeForce GTX550 Ti oc | SilentiumPC Gladius M40 + Okno + Mod | EasyTouch DENDROID 5.1 | Logitech G510 | Cyborg V1 | MadCatz R.A.T 7 | Asus Xonar DG | Superlux HD660 |

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xonar, superlux, roznica, sluchawki, maryny efekt, mistyfikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych