Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Niska myszka do 250zł

mysz płaska myszka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Corring

Corring
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 18:32

Witam.

A więc tak - poszukuje jakiejś myszki do 250zł (może być nieco więcej, ale tylko w przypadku gdy będzie naprawdę dużo lepszy produkt) głównie do grania w RTSy, hack'n'slashe czy inne MOBY i od czasu do czasu FPSy.

Do tej pory używałem Gigabyte M8000X, jednak dla mnie jest to trochę niewygodny gryzoń - głównie przez to że jest wysoki i nieco zbyt "garbaty". Wcześniej miałem A4-X6 który leżała u mnie w dłoni niemal perfekcyjnie, jednak czas zrobił z nią swoje. Tak więc najprościej - poszukuje myszki która byłaby w miarę niska. Nie potrzebuje żadnych zaawansowanych funkcji, wystarczy mi aby miała dwa programowalne przyciski po bokach. Jeśli chodzi o DPI, najczęściej siedzę na małych wartościach (niestety nie mogę sprawdzić dokładnych danych - najpewniej są to okolice 1000DPI, w krytycznych sytuacjach nieco dodaje "mocy".)

Co polecicie dla osoby o takich wymaganiach?

• 0

AsRock P67 Pro3 (B3) // Intel Core I5 2500K @3,3Ghz + Thermalright HR-02 Macho (BW) + Noctua NT-H1 // MSI Nvidia GeForce GTX660Ti // 4x2GB Kingston HyperX // WD Caviar Blue 500GB + 640GB // Asus Xonar DX // Fortron 500W // Fractal Design Arc Midi r2

#2 Cacek93

Cacek93
  • Maniak

• 4756 postów
  • Miejscowość:Płock

Napisano 29 grudzień 2013 - 15:29

Moim zdaniem idealnie się spiszę Zowie FK. Bardzo lekka i niska mysz.

Do wad można zaliczyć cenę oraz dziwne stopniowanie DPI, grywalne jest praktycznie tylko 450/1050, ale skoro używasz 1000DPI będzie pasować.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mysz, płaska, myszka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych