Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Potrzebuje karty graficznej do mojego wiekowego sprzętu.  

Zamontowana była ATI Radeon x800 GTO ale niestety się rozjechała :|

Posiadam taki zasilacz http://allegro.logosms.webd.pl/fotki/zasilacz-logic-350w-lc-b350atx-x02-01-jpg-Allegro121018.jpg

 

Rozważałem już zakup jednej z kilku pozycji ale z racji ze jestem marny jeśli chodzi o komputery, dlatego proszę o pomoc w wyborze odpowiedniej karty w cenie ok. 300 zł.

 

Pozycje, które rozważam to:

  • Radeon R7 250 GDDR5 
  • Radeon HD 7730 GDDR5 
  • Radeon HD 7750
  • GeForce GT 640 GDDR5 (Kepler) 
  • GeForce GT 630 

Oto porównanie powyższych kart, może pomóc w dokonywaniu oceny (ja nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę) :)

 

Chciałbym się dowiedzieć która jest najlepsza do normalnego użytkowania, typu gry, filmy, word, ewentualnie adobe after effects.

Przyznam ze osobiście jestem za Radeon R7 250 GDDR5 ale jestem otwarty na wasze sugestie i uwagi. 

 

Proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: podaj resztę sprzętu (procesor, płyta i ilość ramu) bo może się okazać, że podane karty są na wyrost chociaż i tak nie są mocne. 

Po drugie: uważałbym na zasilacz i polecał zmienić. Logic to nie jest polecana firma i lubi posyłać podzespoły do grobu.

Po trzecie: zapewne procesor nie jest wielordzeniowy, więc patrzyłbym na amd, gdyż lepiej się spisują ze słabymi konstrukcjami.

 

Bez informacji o procesorze i reszcie nie ma co pisać. Polecałbym r9 270/HD7750 i jakiś tani ale dobry zasilacz ale wyjdzie z 400zł minimum jak patrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...