Skocz do zawartości

Chłodzenie do 400zł pod 2700k, stacja robocza


Recommended Posts

Witam, potrzebuję wymienić chłodzenie w moim komputerze, a że ma boxowe to przy moim użytkowaniu jest to można powiedzieć obowiązkowa czynność. Przyznam szczerze, że nie znam się na chłodzeniu i na ten moment mam mętlik i nie wiem jakie wybrać, wodne czy zwykłe :/ ale dość zbędnego pierd.... mój sprzęt to i7 2700k, płta główna ASUS P8P67 EVO i 4 kości DDR 3 GEIL VALUE PLUS każda po 4GB, obudowa ASUS RED DEVIL R9 i tu mam pytanie, jakie chłodzenie do wspomnianych w tytule 400zł wybrać na ten procesor żeby jeszcze dodatkowo nie kolidowało 4 zajętymi slotami na RAM. Komputer będzie głównie używany do grafiki 3d, praca w 3ds maxie, co czasem oznacza nawet ponad 30 godzin ciągłej pracy w stresie(100% wykorzystania procesora), czy potraficie mi coś doradzić. Dzięki i pozdrawiam :)

 

edit: możliwe, że lekko go podkręcę jak nie będzie to zbytnim obciążeniem :)

 

przeglądałem takie radiotory jak np: Prolimatech Red Megahalems z dwoma wentylatorami Ultra Sleek Vort lub Noctua NH D-14, Be Quiet Dark Rock Pro 2

Edytowane przez Jaro110
Link to post
Share on other sites

@up

tak, chodzi o tą obudowę, wybaczcie przejęzyczenie, myślałem wtedy o płycie głównej i z automatu wpisałem asus


to może inaczej, czy jakieś powietrzne chłodzenie dorówna temu wodnemu corsairowi?, ponieważ prawdopodobnie będę musiał jeszcze doliczyć wymianę wentylatorów, czytając opinie o tym chłodzeniu zauważyłem że jest wiele skarg na głośność tego systemu

Edytowane przez Jaro110
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...