Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Świąteczne czyszczenie szafy !

GTX 670 CM Storm Edition Enforcer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Axl.Valder

Axl.Valder
  • Amator

• 41 postów

Napisano 22 grudzień 2013 - 22:14

Witam!

Mam do sprzedania kartę graficzną  
Gigabyte GeForce GTX670 2048MB DDR5/256bit 

(GV-N670OC-2GD).

Karta ma gwarancję producenta (36 miesięcy od 2012-08-22). Kupiona w sklepie morele.net. Jest w 100% sprawna, stan jej jest bardzo dobry, posiada niewielkie ślady użytkowania, nie była podkręcana. Cena jaką za nią oczekuję to 850 PLN (ja pokrywam koszt przesyłki). W celu uzyskania większej ilości informacji lub zdjęć zapraszam na PW. 

https://imageshack.com/a/eAab/1

Do sprzedania, także mam obudowę
Cooler Master Strom Edition Enforcer
Obudowa również jest na gwarancji. Jest bardzo zadbana, nie zniszczona, jedyne ślady eksploatacji można dostrzec na filtrach przeciwkurzowych (które są  jedynym minusem tej budy). Jest ona bardzo przewiewna i solidna, nie będe streszczał specyfikacji, bo to mozna sobie "wyguglować". Cena jak oczekuję to 200 PLN (ja pokrywam koszt przesyłki). Po wiekszą ilość informacji lub zdjęć ponownie zapraszm na PW.

https://imageshack.com/a/NAab/1

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !!!

#2 Darius.

Darius.
  • Darek jestem...

• 961 postów
  • GG:42561447

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:02

Rezerwuję budę ! :) Do dzisiejszego wieczoru...Odezwę się na pw jak coś ;]

CPU: AMD Phenom 965 BE (@4.0GHz)  MOBO:  ASRock 970 Extreme 3  RAM:  Kingston HyperX Red 2x4GB 1333MHz DDR3  HDD: WD Blue 1TB  GPU: Gigabyte GTX660OC 2GB WF2  PSU: XFX Core 550W  Case: Fractal Design Define R4 Black Window  Cooler: Thermalright HR-02 Macho 120 Rev.A  Sound: Creative Soundblaster Audigy SE + Sweex 2.1 Purephonic Red  Phones: Samsung Galaxy I5510 ; Samsung Galaxy S Advance ; Nokia N95, C3-00, X3 ; SE K800i.

#3 Blastofek

Blastofek
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 11:29

Rezerwuje karte graficzna!

Odezwe sie po 14, kiedy wroce z pracy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GTX 670, CM Storm Edition Enforcer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych