Skocz do zawartości

Nexus 5  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czekasz na Nexus 5 w Polsce?

    • Tak.
    • Nie.
    • Jestem już posiadaczem Nexusa 5.
    • Nie mogę się doczekać.
      0
    • Planuję zakup, ale nie w Polsce.
    • Planuję zakup w Polsce.
      0
    • Nie interesuje mnie Nexus 5.


Recommended Posts

8 stycznia 2014 roku nastąpi Polska premiera Nexusa 5.
 
Nie wiadomo jednak z jaką ilością pamięci będzie sprzedawany, w jakiej cenie oraz, która wersja kolorystyczna (może obie). Jak myślicie? Planuje ktoś z was go zakupić? A może już ktoś jest w jego posiadaniu - podziel się wrażeniami, może wasza opinia pomoże komuś w wyborze nowego urządzenia.
 
Piszcie tutaj swoje przemyślenia, domysły, opinie, pytania, problemy na temat Nexusa 5. Może uda nam się stworzyć źródło informacji na jego temat, które mogą się przydać osobom zastanawiającym się nad jego zakupem lub mającym jakieś obawy, problemy itd.

 

 

http://www.spidersweb.pl/wp-content/uploads/2013/12/nexus5-lg-polska.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Patrząc na specyfikacje rzeczywiście jest mała, lecz używając go można się przekonać, że przeglądając internet, grając, siedząc np.: na facebooku; słuchając muzyki bateria starcza na jeden dzień. W porównaniu z np.: Note 3 to mało, ale jeden dzień działania, na intensywnym użytkowaniu, przy takiej baterii to raczej dużo. Przynajmniej tak mi się wydaje. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Ale w note 3 chociaż możesz zmieniać baterie bo masz łatwy dostęp.A w Nexus 5... 

 

Chodziło mi o to, że Nexus 5 przy Note 3 ma małą baterię, bo Note 3 ma przecież ogromną. No i fakt + to, że ma wymienną baterię to już ogromna przewaga pod tym względem.

Ale za to Nexus 5 ma takie plusy jak natychmiastowa aktualizacja do następnych wersji systemu, brak nakładek systemowych przez co działa płynnie w każdej sytuacji, dobry aparat z  możliwością podpięcia zewnętrznych obiektywów...

Nexus 5 w  RTV EURO AGD będzie sprzedawany w wersji 16 GB. Myślałem, że będzie to jednak wersja 32 GB...

 

 

Edytowane przez Rephi
Link to post
Share on other sites

Pierniczysz, bo Nova ma na przykład super optymalizacje i na Neo V z custom romem działa uber płynnie, na One S również. To co dopiero na Nexusie...

 

Sam wolałbym mieć czystego Andka, niż z nakladka. Testowalem wszystkie i najmniejsze zło to Sense, a największe TouchWiz...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jestem posiadaczem Nexusa 5, ale gdybym czekał na premierę w Polsce nie mając go jeszcze to bez zastanowienia bym go kupił. Wszystkie minusy jakie w nim znajdziecie znikają pierwszej chwili użytkowania go. Kupienie jego to nie była zła decyzja, a gdybym miał ponowny wybór też bym wybrał Nexusa 5. Według mnie dużo osób ma uprzedzenia przez czystą specyfikację. W praktyce np.: bateria nie jest taka zła jak jest opisywana... Takie jest moje zdanie, możecie się zgadzać lub nie, ale ja swojego nie zmienię :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...