Skocz do zawartości

smartfon do max. 600 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez rysiooo,

Recommended Posts

Poszukuję smartfona do 600 zł. Nie chciałbym przekraczać tej granicy, bo jak to przed świętami, wydatków jest sporo. Zalezy mi na tym żeby telefon był nowy, choć jeśli pojawiłaby się jakaś okazja na zakup czegoś znaczie lepszego, ale używanego, równiez mógłbym skorzystać 8-) Zastanawiam się mocno nad Samsungiem Galaxy Ace 2, Samsungiem Galaxy Trend lub Nokią Lumia 520. Który z nich jest najlepszy?  A może w tej cenie uda się znaleźć coś konkretniejszego? Telefon będzie głównie do przeglądania internetu, dzwonienia, sms-owania, chciałbym żeby miał niezłą baterię, choć nie ukrywam że zależy mi na znalezieniu telefonu o jak najlepszych parametrach w tej cenie, więc dobrym procesorem czy aparatem także nie pogardzę :D

Link to post
Share on other sites

Zainteresował mnie ten HTC 8S, można go wyrwac stosunkowo tanio, parametry tez ma niezłe, ale nie miałem nigdy do czynienia z telefonami HTC i nie wiem czego się spodziewać. Uważacie że jest lepszy niż te, które wymieniłem w pierwszym poście?

Na tablicę tez zwrócę uwagę, muszę przyznac że w kwestii telefonów nigdy tam nie zaglądałem.

Link to post
Share on other sites

Twoje zopo da się naprawić? Jakaś aktualizacja będzie? Gwarancja na to jakaś jest? Punkt serwisowy w Europie chociaż się znajduje?

 

Co zrobisz jak potłuczesz wyświetlacz? Pójdziesz do szklarza złożyć zamówienie?

 

Tak szczerze - na rynku GSM siedzę już sporo i pseudo marki typu zopo czy jiayu wywołują uśmiech;) Są to urządzenia jednorazowe. Firma Zopo powstała w 2011 roku - firma z tradycją, doświadczeniem, która zjadła zęby na rynku elektroniki;)

Jiayu - sprzedawane przez nich telefony są tak solidnie wykonane, że ludzie skarżą się na brak śrubek mocujących. Do tego - każda naprawa wiąże się z wysłaniem do Chin - czas, czas, czas - miesiąc, dwa bez telefonu - powodzenia.

 

A najgorsze poczucie tego, że ma się chiński wynalazek, który zawsze będzie zwykłą tandetą - nigdy nie zna się dnia ani godziny kiedy to coś padnie i trzeba będzie mocno naszukać się speca, który przywróci telefon do życia - nie sądzę, żeby pierwszy lepszy komis/serwis ogarnął naprawę tego takich telefonów.

 

Wynalazki tego typu odpuść sobie, bo wydasz kasę raz, kupisz niby ciekawe urządzenie, ale kiedy zaczną się problemy wydane pieniądze mogą okazać się pieniędzmi utopionymi.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem HTC 8S i jestem zadowolony. Może nie jest jakimś technologicznym kombajnem, ale na moje potrzeby działa płynnie i bez problemu. Poza tym kupiłem nówkę za 500zł. Warto poobserwować aukcję, bo można czasem wyrwać nawet za mniej niż 500zł, a to już naprawdę okazja. Myślę, że za taką cenę ciężko znaleźć coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

Ten HTC mocno chodzi mi po głowie, ale znalazłem jeszcze LG L5 II i LG L7 za troszkę ponad 600 zł i to też wydaje się ciekawą opcją, tym bardziej ze to nówki. Lumi 625 w takiej cenie nie udało mi się znaleźć. Ewentualnie jeszcze Xperia Sola, ale w tym przypadku używana. Co myślicie o tych telefonach?

Link to post
Share on other sites

Androida w tej cenie nie ma sensu brać, zwłaszcza tych modeli, które wymieniłeś. Głównie z powodu wydajności. Na WP pograsz w większości wymagających gier. Xperia Sola- szkoda nerwów. Jak wgrasz jakiegoś custom rooma to jest w miarę ok. Ale na oryginalnym software zainstalujesz parę aplikacji, coś Ci będzie pracować w tle i jest tragedia. 

Jeśli jednak koniecznie chcesz ten system to jest jeszcze Alcatel One Touch Idol. W systemie chodzi przyzwoicie, ale o grach bardziej wymagających zapomnij. (w angry birds spokojnie pograsz :P )

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

http://allegro.pl/nokia-lumia-625-super-polecam-i3812684429.html   ogarnij tą ofertę. Sprzedawca ma na sprzedaż nowe nokie, wzięte z orange, więc chyba będzie ok. Jesli jest faktura vat/dowód zakupu i karta gwarancyjna (orange ma własne drukowane - ważne tylko z fakturą o zgodnym numerze), to warto się zainteresować, bo cena jest dobra.

 

Przejrzałem rynek 625 na allegro i jest masa telefonów - ofert prywatnych - w cenie 600-650zł. Może jeszcze nawet w swoim mieście znajdziesz z odbiorem osobistym - najlepsza opcja.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...