Skocz do zawartości

GTX570, System nie widzi karty po próbie aktualizacji sterownika.


Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj chciałem zaktualizować sterownik do karty graficznej, z 331.65 whql do 331.93 BETA, ponieważ w BF'ie 4, pnkbster coś krzyczał z d3d9.dll i na forum tej że gry jedną z propozycji była aktualizacja sterownika, a że niesie to ze sobą dodatkowe korzyści (zazwyczaj), to się skusiłem... pech chciał że podczas aktualizacji instalator się wysypał... i potem już żadna wersja sterownika nie wskakiwała bo zwyczajnie mój ukochany GTX zniknął z listy urządzeń w systemie.

Czyściłem już pozostałości po tamtych sterownikach... w rejestrze... w katalogach systemowych... cuda na kiju, i nic nie pomaga :/.
Niby są te dziwne programy do wyszukiwania sterowników, tylko na co mi one skoro nic tej karty nie widzi... nawet programy do pomiaru temperatur (WTF).

Wszystko było dobrze do czasu aż nie zachciało mi się instalować sterownika BETA, który pewnie skopał coś w systemie podczas błędu, dlatego wykluczam z biegu możliwość usterki fizycznej karty.

Czy ktoś ma jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Myślę że ta karta to w tym momencie "Display", tylko że nie da się z tym nic zrobić...  bo jak się otworzy "właściwości", to jedyne co można przeczytać to: "sterowniki do tego urządzenia nie zostały zainstalowane" (kod 28) oraz "To urządzenie nie wykorzystuje żadnych zasobów ponieważ wystąpił w nim problem".

 

http://img594.imageshack.us/img594/1226/02b6.jpghttp://img594.imageshack.us/img594/1226/02b6.jpg[/url]
Edytowane przez Phan30
Link to post
Share on other sites

Tak... odinstalowałem wszystkie sterowniki od płyty głównej, zainstalowałem je ponownie.... i jedyne co się zmieniło to pojawiła się w zakładce "karty graficzne", "standardowa karta graficzna VGA" tylko że dalej nie mogę zainstalować w żaden sposób sterownika. Kiedy próbuję go zainstalować za każdym razem kończy się to niepowodzeniem a następnie karta graficzna w menedżerze zamienia się w "Display".

Link to post
Share on other sites

Co to ma za znaczenie?, bo nijak nie rozumiem. Zrobiłem to bo już nie mam pomysłów i jak widać inni też nie mają. Strzelanie we wszystko i nic... a to się robi bardzo frustrujące.

W menedżerze wywaliłem sterowniki od chipset'u a następnie foldery MSI wszelakie i zainstalowałem z płyty dołączonej do MOBO ponownie. Tylko dało to jedno wielkie G****.

Sterowniki zaczynają się instalować tylko przy 1/5 coś haczy i wywala "niepowodzenie", co oznacza że coś gdzieś blokuje instalacje tylko że użyłem już XXX programów do wyrzucania starych/niepotrzebnych/poprzednich sterowników z rejestru... z folderów... ze wszystkiego i dalej to samo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...