Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

9 godzin temu, Succubus napisał:

Źle jest jak w towarzystwie nie możesz sobie odmówić, źle jest jest jak mimo niedoboru gotówki kupujesz alkohol, ... a bardzo źle jest kiedy wstając rano zatruty pierwsza myśl jest "muszę dziś zdobyć alko i się napić".

Uła... przez chwilę zastanawiałem się czy nie dotyczy mnie ten punkt pierwszy, może i nie jest tak, iż nie mogę sobie odmówić alkoholu w towarzystwie, bo jak gdzieś jadę autem a wszyscy piją to nie mam z tym problemów. Ale te nasze spotkania przeważnie kończą się lekką alkoholizacją.    

A odnośnie Teścia, to raz zaproponowałem mu,  że możemy się spotkać ale nie musimy od razu pić, to postawił najpierw oczy ale w sumie potem przyznał mi rację, od tamtej pory nie spotykamy się już tak często.:( ..... hah no  dobra żartuje spotykamy.

@Succubus Czy to znaczy że już pora na zmianę Teścia? :rotfl:

Ostatnio sobie żartował że "Ty to byłeś dobry zięć - jeszcze przed ślubem, przynosiłeś tyle alkoholu że nie byliśmy w stanie tego przepić, dziś to od picu O,7 łychy przyniesiesz, czystej już nie dotkniesz palcem bo be. A po tym twoim piwie kraftowym to mi się wszystkie kamienie nerkowe ruszyły". :hahaha:

Ale zaszczepiłem go Tym piwem i jak jest na wyjeździe to szuka "smaków".

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O to to. I jeszcze obowiązkowo w maseczce.

1 godzinę temu, Cubano napisał:

Niezly gif hehe też tak mialem ostatnio jak wchodzili do mnie do gabimetu a w przegladarce 30 zakladek z chlodnicami , złaczkami i innym watercoolingowym ustrojstwem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Chyba trzeba to będzie zgłosić siostrze przełożonej.....

Link to post
Share on other sites

Kto rano wstaje.... ten jest niewyspany!!!!:/

Nie wiem czy Was pocieszę czy zmartwię, ale po 40 patrzy się na życie inaczej (u mnie w pozytywnym sensie). Zycie zwalnia jest więcej czasu na pasje i przyjemności nie wiem czy ma to związek z wiekiem z tym, że mniej się pije:co::facepalm:czy że większość ważnych spraw już się załatwiło (praca, dzieci, dom etc.) Jakoś tak bardziej widać możliwości....

ale mi się post napisał, chyba faktycznie się nie wyspałem:)

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...