Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Nie skumałaś. Się zrobi, poleżą, popada deszczyk i voila! Wystarczy pozbierać.

Aaa, już wiem :D

Ja po operacji swoje 3 dostałem w pudełeczku. Jakby się kiedyś trafiła dziewczyna mojego syna która nie przypadnie mi do gustu to ją poczęstuje mówiąc że to draże.

To ja ze swoimi drobnymi mogłabym powiedzieć, że to brązowy cukier :D
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że reliktem przeszłości stają się kina. Superprodukcji już nie opłaca się robić, więcej zarabia się na serialach VOD. W dodatku "pandemia" zdaje się przyspieszyć to co nieuniknione.
Liczyłem kiedyś ze powstanie pełnometrażowy Wiedżmin. tak się nie stało.. Co do ekranizacji innych interesujących mnie książek/komiksów na wielkim ekranie, straciłem nadzieję. Pomijając opłacalność, świat ze swoimi wartościami, bardzo się zmienił.
Słyszałem że kino przetrwa, w mniejszej formie, dzięki fascynatom.  Ja w to wątpię, zburzą zbudują biura i mieszkania, ewentualnie parking albo hodowlę jedwabników/pszczół :D

Link to post
Share on other sites

Do kina chodziłem w celach innych niż na seans, zawsze byłem zajęty jakąś z boku :evil:

 

 

 

W jednym warszawskim kinie pracował mój kolega (taki jeszcze co się zna człowiek od szkoły podstawowej) i bardzo często bywałem w kinie od jak to się mówi "od zakrystii",  Ile ja się tych projektorów z lampami łukowymi nawąchałem :wariat: ile to się szpul przewinęło, ile cięć i sklejań widziało ... całe stare kino znam od podszewki.

 

Ehhh, dziś wszystko cyfrowe, pstryk i ... leci.

Edytowane przez Succubus
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Mnie to się teraźniejsze multipleksy nie podobają, za duże to, za dużo ludzi, co z tego, że mają jakieś tam hiper technologie jak nie mają klimatu. Wolę mniejsze, ale one niestety umierają. Z Feminy zrobili mi Biedronkę. Jest co prawda kino Muranów, ale niestety i tam doszła moda na jedzenie, picie i przeglądanie telefonu w trakcie seansu (o czym się przekonałam będą rok temu w tym kinie). A mnie to tak wkurza, kiedyś było lepiej bo był zakaz jedzenia w kinach.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wyjazd z mniejszego miasta do kina to się robi wyzwanie finansowe dla niektórych osób . Telewizory mamy coraz lepsze i większe , różnica się zaciera . Oczywiście na dostępność filmu trzeba troszkę poczekać , ale jak ktoś nie jest w gorącej wodzie kąpany to nie ma problemu . Mój ostatni film na jakim byłem to prapremiera gwiezdne wojny ix dostałem od żony bilety bo wie że uwielbiam tą serię .Teraz też na HBO leci .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiedyś byłem zagorzałym kinomaniakiem ale ostatnio na te multiplebsy patrzec nie moge. Tłok, ludzie przychadzacy do kina bawic sie telefonem, "wędrówki ludów" po kilka razy w trakcie seansu, wrzeszczace "bąbelki", syf i rozsypany popcorn ktory ludzie po sobie pozostawiają... Generalnie przed 500+ było znosnie. Teraz dziekuje bardzo. Netflix i czasami wykupywane HBO GO zaspokajają moje potrzeby filmowe i serialowe w zupełności, do tego w komfortowych domowych warunkach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Teraz dziekuje bardzo. Netflix i czasami wykupywane HBO GO

Mam tak samo. Raz, że właściwie nie mam na co chodzić do kina, dwa że jak mi ktoś siada obok z żarciem i chrupie przez pół seansu, to wiadomo. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam ochotę mordować tych co mi jedzą albo piją nad uchem. Ostatnio jak byłam w kinie to siedziałam obok jakiegoś skacowanego gościa co w ciągu godziny wypił 1,5litrową butelkę wody. Za to przede koleś przeglądał coś w telefonie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...