Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Nie pamiętam, czy wrzucałem do "Pochwal się facjatą", ale nawet jeśli, to tu będzie bardziej na miejscu :

 

1471794_10202538854853256_2008956850_n.j

 

Zestaw z pierwszego zdjęcia, po spieniężeniu, wystarczył na stację 5,25'' do Amigi. Ja to to stworzenie z zielonym katalogiem. Z joy'em walczy mój brat, mając bardzo skupioną miną ;)


Ciekawe, kto będzie najstarszy :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No ja chodziłem na kółko "informatyczne" (zx spectrum ) , które prowadził mój ulubiony pan od fizyki i właśnie wyglądało to jak na twoim zdjęciu :)  Bigpun, nie zapominaj o czwartkowym kwancie i całe wtorkowe pasmo Laboratorium. To były czasy.

A pamiętacie Tymińskiego i jego czarną teczkę :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No i ja się dopiszę

31 wejdzie za miesiąc :P

Fotek z dzieciństwa nie posiadam wielu (są daleko ) lecz jestem z tego okresu, kiedy rano witali mnie z czarno-białego obitego drewnem rubina Sigma i Pi z matplanety oraz komunijnego szału na Commodore 64 :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Również się dopisuję i przyznaję, że zadowolony jestem ze swojego wieku i tych wielu wspomnień związanych z początkami komputeryzacji w Polsce i wielu innych fajnych rzeczy :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No to i ja się dopisze, choć nie rozumiem czemu w hyde Parku\na luzie się ukrywamy ;).  30+ to nie coś czego trzeba się wstdać :rotfl:

 

A czy pamiętacie chwile pełne napięcia w trakcie wgrywania gier na C64 z kaset :cry::o:sciana: ????

 

Nie wiem czy mieliście okazje zagrać kiedyś w Kolony, pamiętam że marnowałem przy niej całą kupę czasu :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem czy mieliście okazje zagrać kiedyś w Kolony

Chyba na Atari u kumpla, śledziłem jego postępy. On Atari 65XE ja C64...ale wojny nie było ;) Później przerzucił się na Amige 500.

Link to post
Share on other sites

Nowaj, miałeś kiedyś bujną czuprynkę :D

 

Oczywiście Szkielet też się dopisuję. 30+ już od jakiegoś czasu. Ja akurat ubolewam, że się starzeję. W środku wciąż bardziej jestem dzieckiem niż dorosłym. Miła opcja jest taka, że byłem świadkiem narodzin komputerów w Polsce i ich późniejszej popularyzacji.

 

Do dziś pamiętam ile musiałem tyrać w weekendy, sprzedawać butelki, makulaturę, kombinować żeby kupić moje upragnione Voodoo 2 12MB. Nigdy rodzicom nie powiedziałem ile to kosztowało. Wyrzuciliby mnie z domu :) W SLI generowały rozdziałkę 1024x768. Na tamte czasy niszczyciel systemów.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6e/3dfx_voodoo2.jpg

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

35.... zastanawiam się jeszcze co chcę robić jak dorosnę...

Fps na pc, boisko do kosza w realu i rower wciąż sprawiają mi radochę.

 

Wrzuciłem sobie ostatnio ....http://www.imdb.com/title/tt0086759/?ref_=fn_al_tt_1............ nieziemska przejażdżka wehikułem czasu do złotych lat 80-tych. No i te iskry spod Ferrari Daytona Crocketta...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...