Skocz do zawartości

Polecane zasilacze w różnych przedziałach cenowych.


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wielkie dzięki za dop. 

Ten Fortron nie spełnia normy 80+ 

Nie ma wtyczki cpu a wtyczke 24 pin posiada nie rozłanczaną a tej zabytkowej płycie jest wejście 20 pin

Chyba będę musiał dopłacić bo ten zasilacz już zostanie jak będzie upgarde kompa to już niech tam siedzi coś trochę lepszego na mocy zależy mi najmniej nawet 200w styka tylko, żeby był cichy i spełniał normę 80+ bronze, tylko z tego co widzę to przy małych zasilaczach kiepsko z tymi normami i co tu wybrać?

Edytowane przez alano
Link to post
Share on other sites
Wielkie dzięki za dop.  Ten Fortron nie spełnia normy 80+  Nie ma wtyczki cpu a wtyczke 24 pin posiada nie rozłanczaną a tej zabytkowej płycie jest wejście 20 pin Chyba będę musiał dopłacić bo ten zasilacz już zostanie jak będzie upgarde kompa to już niech tam siedzi coś trochę lepszego na mocy zależy mi najmniej nawet 200w styka tylko, żeby był cichy i spełniał normę 80+ bronze, tylko z tego co widzę to przy małych zasilaczach kiepsko z tymi normami i co tu wybrać?

 

 

Zasilacz prze zemnie podany spełnia normę 85+ więc nie wiem skąd masz info że nie ma :)

Posiada kość 24PIN którą możesz rozłączyć na (20PIN MB ) Więc nie było by problemu z podłączeniem 

Więc dobrze ci doradziłem

 

(Pozdro dla nie kumatych ) :peace:  

Edytowane przez owoce morza
Link to post
Share on other sites

Zasilacz prze zemnie podany spełnia normę 85+ więc nie wiem skąd masz info że nie ma :)

Posiada kość 24PIN którą możesz rozłączyć na (20PIN MB ) Więc nie było by problemu z podłączeniem 

Więc dobrze ci doradziłem

 

(Pozdro dla nie kumatych ) :peace:  

A to spoko problem z głowy czyli jednak Fortron 

Edytowane przez alano
Link to post
Share on other sites

Witam!
Myślę, że warto wziąć pod lupę (i ewentualnie dodać do listy) zasilacz od EVGA: Supernova G2.
Chyba wszystkie recenzję są pozytywne (zdecydowanie), a jonnyguru dał wersji 850W prawie "perfect score" (jedyny, który "zasłużył" to Corsair AX1500i Titanium). Ma wszystko, czego trzeba (tryb pasywny, modularny, porządne wykonanie i świetne wyniki testów) i w dodatku wersja 850W kosztuje tylko 519zł w komputroniku, co oznacza, że jest tańszy od bardzo zachwalanego Corsair'a RM (850W) + lepiej wykonany.

Pozdrawiam! ;)

EDIT: Po rejestracji produktu na stronie EVGA dostajemy na ten zasilacz 10 lat gwarancji, co jest... całkiem niesamowite.

Edytowane przez Karol1701
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak tylko ten evega ma w srodku srednie bebechy i du*y nie urywa

Średnie? To znaczy? Chętnie przeczytam, co tam jest "średniego" ;)

 

@Up

Wszystko się zgadza, lecz uważam, że (oczywiście Wasza decyzja, ja tylko głośno myślę) można jakiś ukośnik zrobić lub coś w tym stylu... może komuś się przyda ta informacja ;)

no i nie wiem, czy Leadex ma aż tak dobrą obsługę klienta, gwarancję itd. :)

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...