Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1300 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość effendi360,

Recommended Posts

Witam forumowiczów.

Chcę się was zapytać, jaką kartę kupić. Cena jaką mogę wydać to około 1300 zł. Nie mam preferencji odnośnie firmy danej karty. Mam trzy monitory firmy Dell (rozdziałka 1920x1200). Najlepiej jakby miała conajmniej 2 gniazda DVI. Karty graficznej będę używał do gier. Ponieważ zasilacz mam 460 W to również mam zamiar go zmienić. W tym temacie również jestem w stanie porozmawiać.

Specyfikacja:

Intel i7 860

Pamięć 8GB

Windows 8.1

Płyta MSI, nie pamiętam jaka.

Z góry dzięki.

Edytowane przez terminator_
Link to post
Share on other sites

Co do karty, to byłby GTX 770 od NVidii, tylko powiedz jaki masz obecnie zasilacz, tj. chodzi mi o dokładny model, bo najprawdopodobniej, trzeba będzie go od razu wymienić :)

Zasilacz będę wymieniał w tym samym czasie jak kartę graficzną. A zasilacz jest, który był razem z komputerem(HP). Firma Delta Electronics model dps-460-3 a.

Link to post
Share on other sites

terminator_  autorze, delty ogólnie nie były takie złe, powiedz zatem jakie maksymalne obciażenie ten zasilacz ma na linii 12V w A, a najlepiej w W. Pozdrawiam :)

Nie mam możliwości, ponieważ teraźniejsza karta właśnie mi padła. Ale gdzieś licząc moja karta pobierała gdzieś ok. 200 W. A w komputerach fabrycznych raczej nie daliby zasilacza na wyrost :)

Link to post
Share on other sites

Zasilacze Delty są bardzo dobre (u mnie już prawie 10lat jeden śmiga i nawet wentyla nie słychać ; ) ). Ogólnie  jest i tak za słaby (2 linie +12V 18 & 15A). Do karty za 1300zł przydała by się jakaś porządna 500setka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...