Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema:D

Jestem tu nowy;P

Kupilem se wyrabane sluchawki Crative Fatality na jacka. Kupielm je z mysla o sluchaniu mp3 i graniu w cs'a.

Posiadam tez glosniki CREATIVE SBS580 i wnich tez jest problem opisany ponizej.

 

Przechodzac do konkretow to slysze odwrotnie (nie mam pomylonych stron zakladania sluchawek czy zle poustawiane glosniki badz niepoprawnie podlaczane urzadzenia przy karcie dzwiekowej.)

Np. Kiedy naciskam w ustawieniach karty dzwiekowej na prawy glosnik to odzywa sie lewy;(.

W przypadku subufera kiedy na niego naciskam odzywa sie center (srodkowy glosnik).

Za to kiedy podlaczam sluchawki to jest tak samo jak w przypadku glosnikow , czyli kiedy naciskam na prawa sluchawke w ustawieniach karty to odzywa sie lewa.

 

Czasami lubie se ogladnac filmy i bardzo fajnie sie oglada na sprzecie 5.1

Ale co to za ogladanie czy granie jak wszystko slyszysz odwrotnie!

 

Karta dzwiekowa: Speed oparta na chepsecie CMI-8768

Sp1 , Sp1

Sterowniki: C-media CMI 8768

 

Pomozcie mi rozwiazac ten problem!

 

Chyba pomylilem dzialy , ale innego nie bylo xD

:mrgreen: Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Popieram, jak chcesz żałować to idź na mszę w niedzielę z mamą, forum jest po to, żeby jedni zadawali pytania a inni udzielali odpowiedzi. Jak masz zaniżone poczucie własnej wartości to napisz do Bravo.

 

a ja mam lepszy pomysl...moze niech wejdzie sobie na : zal.pl

 

autentycznie , jest taka stronka , sam sprawdzalem( nie zebym byl uzytkownikiem :D)

Link to post
Share on other sites

ale ludzie z takimi rzeczami na forum wychodzić to wstyd skoro słyszy zle to albo kabelki złe ustawił albo niech je podłączy na odwrót i tyle i bezie wszystko ok a tu jakaś afera pomóżcie mi dajcie spokój to nie pomoc społeczna jak zadawać pytania to konkretne a nie jak dziecko 5letnie

Link to post
Share on other sites

ale ludzie z takimi rzeczami na forum wychodzić to wstyd skoro słyszy zle to albo kabelki złe ustawił albo niech je podłączy na odwrót i tyle i bezie wszystko ok a tu jakaś afera pomóżcie mi dajcie spokój to nie pomoc społeczna jak zadawać pytania to konkretne a nie jak dziecko 5letnie

weź daj spokój, jak Ci się nie podoba to nie pomagaj

nie moja ani nie Twoja wina że autor ma taki problem a nie inny

może to faktycznie lekkie przegięcie od razu na forum z takim problemem się rzucać ale to nie powód żeby tak ostro to krytykować

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ale ludzie z takimi rzeczami na forum wychodzić to wstyd skoro słyszy zle to albo kabelki złe ustawił albo niech je podłączy na odwrót i tyle i bezie wszystko ok a tu jakaś afera pomóżcie mi dajcie spokój to nie pomoc społeczna jak zadawać pytania to konkretne a nie jak dziecko 5letnie

weź daj spokój, jak Ci się nie podoba to nie pomagaj

nie moja ani nie Twoja wina że autor ma taki problem a nie inny

może to faktycznie lekkie przegięcie od razu na forum z takim problemem się rzucać ale to nie powód żeby tak ostro to krytykować

pozdrawiam

 

popieram kolegę powyżej :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...