Skocz do zawartości

Wybór telefonu. Galaxy s3 mini, Xperia M i L, Desire 500


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez DeNeB,

Recommended Posts

Witam. Mam mały problem z wyborem telefonu. Telefony które mam do wyboru to:

Samsung Galaxy S3 mini za 1zł

HTC Desire 500 za 1zł

Nokia Lumia 520  za 1zł

Nokia Lumia 620  za 1zł

Sony Xperia M za 1zł

Sony Xperia L za 139zł

Chodzi mi o telefon głównie do gier i muzyki. Mój poprzedni telefon to Sony Xperia Neo V. :)

Link to post
Share on other sites

Przestańcie to kur...wciskać każdemu. Masz na to gry? 1/100 tego co na androidzie. Autor wyraźnie napisał, że zależy mu na grach.

S3 mini ma najlepszy wyświetlacz. Htc i xperie m odrzuciłbym, bo mają 4gb pamięci. Xperia jest trochę wydajniejsza od samsunga, ale ma gorszy wyświetlacz i trzeba SPORO dopłacić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsung Galaxy S3 Mini

Wady:

*ekran cehujący (dzięki ci kochana cenzuro) się niską jasnością (bardzo problematyczne na zewnątrz) oraz układem PENTILE (przez co rozdzielczość jest niższa niż podana)

*słabej jakości materiały

*słabe spasowanie

*tylna obudowa łapie rysy jak szalona, a ramka ma ubytki po każdym (nawet najmniej poważnym) upadku

*słaba bateria (nie jest tragiczna, ale bardzo szybko się wyczerpuje)

*TouchWiz lubi się przyciąć nawet przy najmniej wymagających czynnościach (włączanie 'Kontakty')

*przeładowanie zbędnymi aplikacjami od Samsunga

 

Zalety:

*całkiem niezły aparat

*niewielkie rozmiary

 

Na teraz chyba nic więcej nie wymyślę. Jest to mój pierwszy smartfon i prawdę mówiąc odradzam go każdemu - za jego cenę można kupić coś lepszego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Samsung Galaxy S3 Mini

Wady:

*ekran cehujący (dzięki ci kochana cenzuro) się niską jasnością (bardzo problematyczne na zewnątrz) oraz układem PENTILE (przez co rozdzielczość jest niższa niż podana)

*słabej jakości materiały

*słabe spasowanie

*tylna obudowa łapie rysy jak szalona, a ramka ma ubytki po każdym (nawet najmniej poważnym) upadku

*słaba bateria (nie jest tragiczna, ale bardzo szybko się wyczerpuje)

*TouchWiz lubi się przyciąć nawet przy najmniej wymagających czynnościach (włączanie 'Kontakty')

*przeładowanie zbędnymi aplikacjami od Samsunga

 

Zalety:

*całkiem niezły aparat

*niewielkie rozmiary

 

Na teraz chyba nic więcej nie wymyślę. Jest to mój pierwszy smartfon i prawdę mówiąc odradzam go każdemu - za jego cenę można kupić coś lepszego.

 

 

1 Smartfon i wiesz, że lumia byłaby lepsza, nie pogrążaj się, mam dość fanbojów.

 

@top

 

 

Spośród tych to może ta xperia L, poczytaj recenzje.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Do gier generalnie najlepsza będzie Xperia L,ponieważ jest najmocniejsza sprzętowo,dźwiękowo również jak najbardziej ok,chodź niezbyt głośno.

 

Z całej stawki wyróżniłbym również Desire 500,bardzo dobry ekran,dźwięk,świetna nakładka i ponadprzeciętna ergonomia obudowy

Tutaj masz dobrą recenzję http://www.youtube.com/watch?v=iQ6_nxcYqO0

 

Odrzuciłbym Lumię ze względu na ograniczoną ilość tytułów w sklepie oraz s3mini ze względu na duże problemy z wydajnością podczas codziennego użytkowania oraz słabe wykonanie.

Link to post
Share on other sites

Przestańcie to kur...wciskać każdemu. Masz na to gry? 1/100 tego co na androidzie. Autor wyraźnie napisał, że zależy mu na grach.

S3 mini ma najlepszy wyświetlacz. Htc i xperie m odrzuciłbym, bo mają 4gb pamięci. Xperia jest trochę wydajniejsza od samsunga, ale ma gorszy wyświetlacz i trzeba SPORO dopłacić.

Gra: Modern Combat 4:

http://www.youtube.com/watch?v=FR8xFT1oAtY  - s3 mini - tnie (wartość telefonu - około 800zł)

http://www.youtube.com/watch?v=vj4vvvxb08Y - lumia 520 - nie tnie (wartość telefonu - około 450zł)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...